Ostrzeżenie dla ŁKS. Beniminkowie nie poradzili sobie w ekstraklasie

P.Zaktualizowano 
To powinno być ostrzeżenie dla ŁKS.

Wszystko wskazuje na to, że obaj tegoroczni beniaminkowie pożegnają się z piłkarską ekstraklasą. Zagłębie Sosnowiec już jest za burtą, matematyczne szanse na utrzymanie ma Miedź Legnica. Na nic zdały się tzw. „zimowe wzmocnienia”. Ba, okazały się gwoździem do trumny, bo drużyny grały coraz gorzej. W ostatnich 19 latach nie zdarzyło się, by nowicjusze spadali w ciągu sezonu w komplecie.
W przyszłym sezonie utrzymanie będzie jeszcze trudniejsze z powodu zmiany systemu rozgrywek. Z ekstraklasy spadać będą trzy drużyny!

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 41

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-16T10:21:56 02:00, Kibic:

Po pierwsze nie trzy tylko jedna drużyna ma spaść po drugie ekstraklasa ma być powiększona po trzecie przestańcie pisać bzdury

2019-05-16T13:25:37 02:00, realista:

100/100

Brawo Ty...

Czytanie to trudna umiejętność, czytanie ze zrozumieniem to już 'kosmos', ale mimo wszystko spróbuj(-cie), choćby tutaj https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/pzpn-i-kluby-zdecydowaly-esa37-zostaje-ale-z-ligi-beda-spadac-az-trzy-kluby/

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-16T16:55:03 02:00, Fan:

Do hiszpańskiego pomocnika, jeszcze może ktoś dołączy z kraju corridy. Spoko, dadzą radę. Technicznie rozjadą każdy zespól ekstraklasy. Plus nasi zawodnicy, szybcy, waleczni i głodni gry ! Legia niech sp...….. teraz do kapelusza pieniądze zbierają. A nasz pan prezes ma biznes pogrzebowy. To coś w takim mieście jak Łódź jest więcej warte niż żyła złota w Rodezji, albo pola naftowe w Teksasie !

2019-05-16T22:35:29 02:00, Gość:

Ja widzę pomału zaczyna się wokół tego Salskiego budować jakaś sekta. Już taka ślepa wiara w każdą jego obiecankę, ze to nie jest już za normalne.

Tu się zgadzam w 100%! Kibicuję ŁKS od małego, wiem że Salski postarał się i z totalnego bajzlu zrobił coś co ma ręce i nogi po tylu latach totalnego nie ładu w klubie, ale co poniektórzy ełkaesiacy z tym uwielbieniem do niego po prostu przeginają.

G
Gość
2019-05-16T16:24:23 02:00, Gość:

za takie pisanie artykulow przez dzienikarzyna swiadczy tylko ze Jakis byczynski rolnik sprzeda mu troche ziemi po atrakcyjnej cenie a znajac zycie to po akcji widzewu ze nie zdobyli 1 ligi murator odejdzie ze sponsorowania a ludzie nie beda juz tak kupowac karnetow budzet zamknie sie na 5 milionach a nie na 15 zarzad zacznie bitwe o kase i spadek do 3 ligi bedzie

Toś się chłopczyku rozmarzył.

v
volt

A ja uważam, że jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek dywagacje na temat przyszłego sezonu ekstraklasy. Nawet jeszcze nie wiemy, jakimi piłkarzami będą grały poszczególne zespoły. Poczekajmy cierpliwie, czas na bieżąco będzie wszystko pokazywał.

G
Gość
2019-05-16T16:55:03 02:00, Fan:

Do hiszpańskiego pomocnika, jeszcze może ktoś dołączy z kraju corridy. Spoko, dadzą radę. Technicznie rozjadą każdy zespól ekstraklasy. Plus nasi zawodnicy, szybcy, waleczni i głodni gry ! Legia niech sp...….. teraz do kapelusza pieniądze zbierają. A nasz pan prezes ma biznes pogrzebowy. To coś w takim mieście jak Łódź jest więcej warte niż żyła złota w Rodezji, albo pola naftowe w Teksasie !

Ja widzę pomału zaczyna się wokół tego Salskiego budować jakaś sekta. Już taka ślepa wiara w każdą jego obiecankę, ze to nie jest już za normalne.

H
Haha
2019-05-16T11:04:58 02:00, Gość:

Proponowałbym redaktorom EI zgłębić temat wielkiego Widzewa, w ŁKSie pomału ale do przodu, wydaję się być wszystko na tą chwilę pod kontrolą a na Widzewie, przeżarły prezesiki 15 mln. w klubie bagno a zarząd ma się w najlepsze.

Hahaha wielkiego Widzewa zabawny jesteś

G
Gość
2019-05-16T13:26:27 02:00, Olo:

Przywróćcie stary układ komentarzy. Ten jest beznadziejny.

I często się zacina dodawanie komentarzy

F
Fan

Do hiszpańskiego pomocnika, jeszcze może ktoś dołączy z kraju corridy. Spoko, dadzą radę. Technicznie rozjadą każdy zespól ekstraklasy. Plus nasi zawodnicy, szybcy, waleczni i głodni gry ! Legia niech sp...….. teraz do kapelusza pieniądze zbierają. A nasz pan prezes ma biznes pogrzebowy. To coś w takim mieście jak Łódź jest więcej warte niż żyła złota w Rodezji, albo pola naftowe w Teksasie !

G
Gość

za takie pisanie artykulow przez dzienikarzyna swiadczy tylko ze Jakis byczynski rolnik sprzeda mu troche ziemi po atrakcyjnej cenie a znajac zycie to po akcji widzewu ze nie zdobyli 1 ligi murator odejdzie ze sponsorowania a ludzie nie beda juz tak kupowac karnetow budzet zamknie sie na 5 milionach a nie na 15 zarzad zacznie bitwe o kase i spadek do 3 ligi bedzie

Ł
ŁKS Fc Łask

O 2 liga! Na Widzewie ! Na zawsze już!

O
Olo

Przywróćcie stary układ komentarzy. Ten jest beznadziejny.

r
realista
2019-05-16T10:21:56 02:00, Kibic:

Po pierwsze nie trzy tylko jedna drużyna ma spaść po drugie ekstraklasa ma być powiększona po trzecie przestańcie pisać bzdury

100/100

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

I kolejny artykuł z dupy, aby tylko był i żeby wywołać gównoburzę wokół ŁKS! Gdyby to Widzew był w tym miejscu gdzie jest ŁKS to pewnie byście im walkę o puchary wróżyli i z kim ewentualnie spotkają się w fazie grupowej.

M
Mike
2019-05-16T11:27:19 02:00, Gość:

ważne żeby na Raków nie trafić w pierwszym meczu bo głupio zaczynać od porażki a trzeba będzie oddać im co w Łodzi dali w 1 lidze

2019-05-16T11:48:55 02:00, Mike:

Raków w meczu w Łodzi nie istniał, ŁKS wygrał bezdyskusyjnie. Uważaj, bo jak Widzew będzie musiał pooddawać prezenty z pierwszej rundy tego sezonu, to za rok 3 liga;)

2019-05-16T11:55:49 02:00, Gość:

hahaha nie istniał weź mnie nie rozśmieszają .prezesi przed meczem się ściskali na murawie .jakoś w drugiej połowie jak przycisnęli to mało co gola nie strzelili .w pierwszej dali ŁKS bramek nastrzelac .nawet komentatorzy sarkastycznie się wypowiadali czy trener rakowa po meczu ze świętowanie im chyba na dobre nie wyszło

2019-05-16T12:42:10 02:00, Mike:

Przed meczem nasz prezes pogratulował Rakowowi awansu, wręczając pamiątkową paterę. To gest, jaki nie przyszedłby do głów waszym władzom. Klasa, to coś takiego, co różni nasze kluby. A mecz zdominowaliśmy dobrą grą, ale gadaj co chcesz. Frustracja przez Ciebie przemawia, to normalne w tej sytuacji...

A co do Twojego "jak przycisnęli to mało co gola nie strzelili"- Widzew też tak grał, że mało co nie awansował... Mało co robi wielką różnicę;)

M
Mike
2019-05-16T11:27:19 02:00, Gość:

ważne żeby na Raków nie trafić w pierwszym meczu bo głupio zaczynać od porażki a trzeba będzie oddać im co w Łodzi dali w 1 lidze

2019-05-16T11:48:55 02:00, Mike:

Raków w meczu w Łodzi nie istniał, ŁKS wygrał bezdyskusyjnie. Uważaj, bo jak Widzew będzie musiał pooddawać prezenty z pierwszej rundy tego sezonu, to za rok 3 liga;)

2019-05-16T11:55:49 02:00, Gość:

hahaha nie istniał weź mnie nie rozśmieszają .prezesi przed meczem się ściskali na murawie .jakoś w drugiej połowie jak przycisnęli to mało co gola nie strzelili .w pierwszej dali ŁKS bramek nastrzelac .nawet komentatorzy sarkastycznie się wypowiadali czy trener rakowa po meczu ze świętowanie im chyba na dobre nie wyszło

Przed meczem nasz prezes pogratulował Rakowowi awansu, wręczając pamiątkową paterę. To gest, jaki nie przyszedłby do głów waszym władzom. Klasa, to coś takiego, co różni nasze kluby. A mecz zdominowaliśmy dobrą grą, ale gadaj co chcesz. Frustracja przez Ciebie przemawia, to normalne w tej sytuacji...

Dodaj ogłoszenie