Ostatnia szansa - kończymy zapisy! (wideo)

(pij)
Jeszcze tylko w piątek w godzinach od 15 do 18 można zgłosić się do udziału w konkursie Najpiękniejsza Mama i Córka, który "Express Ilustrowany" organizuje w tym roku już po raz dziewiętnasty.

Na ostatnie kandydatki do tytułu Najpiękniejszej Mamy i Córki czekamy w godz. 15-18 w siedzibie redakcji "Expressu" przy ul. ks. I. Skorupki 17/19 (I piętro). Żeby zapisać się do udziału w wyborach wystarczy złożyć wizytę w redakcji (koniecznie mama z córką), wziąć udział w krótkiej rozmowie i sesji zdjęciowej. Trwa to parę minut i tylko tyle trzeba, by znaleźć się wśród pretendentek do zdobycia koron i nagrody głównej wyborów, którą jest czerwony opel corsa. Przypominamy, że jest jeden warunek udziału w zabawie, a dotyczy on córek, które muszą mieć ukończone 16 lat. Mamom nie stawiamy ograniczeń. Jeśli macie ochotę na wspólną przygodę - zgłoście się dziś koniecznie.

Dziś przedstawiamy kolejne pretendentki. Już 7 maja wszystkie uczestniczki konkursu staną do eliminacji, które wyłonią finalistki wyborów. Do ostatecznej rozgrywki o tytuł Najpiękniejszej Mamy i Córki oraz samochód zakwalifikowanych zostanie 19 par. Która z nich zwycięży, okaże się 24 maja na gali w Teatrze Wielkim, którą uatrakcyjni koncert legendy muzyki disco - grupy Boney M.

Wideo

Dodaj ogłoszenie