OSLO RELACJA NA ŻYWO. STREAM OSLO 2017. WYNIKI OSLO TRANSMISJA. OSLO RELACJA LIVE 12.03

ww, tj
puchar świata 11.03 na żywo
puchar świata 11.03 na żywo skoki oslo wyniki na żywo
SKOKI W OSLO WYNIKI NA ŻYWO. OSLO RELACJA LIVE. RELACJA WYNIKI OSLO SKOKI. Skoki narciarskie. Pięciu Polaków wystąpi w konkursie indywidualnym w Oslo. OSLO PUCHAR ŚWIATA NA ŻYWO. STREAM OSLO SKOKI. OSLO 2017 NA ŻYWO WYNIKI. DZIŚ KONKURS INDYWIDUALNY. RELACJA NA ŻYWO Z OSLO. SKOKI NA ŻYWO WYNIKI

OSLO NA ŻYWO, WYNIKI SKOKÓW

Zaczynamy drugą serię - seria finałowa
Kamil Stoch! Ależ było NIEBEZPIECZNIE - Kamil dostał silny podmuch i niewiele brakowało, by upadł. Wylądował na 114,5 metrze.
Piotr Żyła - 119,5 metra
Dawid Kubacki. Tylko 112 metrów
Dobry skok Maćka Kota - 125 metrów. Brawo

SKOKI PUCHAR ŚWIATA WYNIKI NA ŻYWO 12 marca [początek o 14.15]

11 belka startowa! Trzymamy kciuki za Polaków!

Peter Prevc - 121 metrów

Piotrek Żyła! Dobry skok Polaka 124 metry Noty po 18 pkt. Polak po swoim skoku na 4 pozycji

Dawid Kubacki w powietrzu! Tylko 120,5 metra.
Przyzwoity skok, ale to zbyt mało, by walczyć dziś z najlepszymi.

Stephan Leyhe - 120,5 metra
Robert Johansson - 126 metrów
Jurij Tepes - 120 metrów
Daiki Ito - 127,5 metra
Noriaki Kasai - 120 metrów
Roman Koudelka - 120 metrów

Jan Ziobro 109,5 metra - bardzo słaby skok. Nie zobaczymy Polaka w serii finałowej

Killian Peier Szwajcaria - 112 metrów. Trzecie miejsce
Antti Aalto Finlandia - 112,5 metra. Ten skok raczej nie da awansu do serii finałowej
Alex Insam, podopieczny Łukasza Kruczka, - 109,5 metra
Ryoyu Kobayashi - 114 metrów
Tylko 111 metrów Słoweńca Nejca Dezmana. Jest trzeci - ostatni
Joakim Aune - 120,5 metra. Dużo lepszy wynik, oczywiście obejmie prowadzenie
Joacim Oedegaard Bjoeren z Norwegii - 109,5 metra

Dziś na skoczni w Oslo mocno wieje, dlatego wielu zawodników miało problemy w powietrzu.
Miejsca Polaków po serii próbnej - Żyła 8., Stoch 11., Kubacki 24., Ziobro 38., Kot 43.

Wyniki z 11.03

PUCHAR ŚWIATA OSLO 11.03 NA ŻYWO

NA ŻYWO SKOKI OSLO

Niemiecki skoczek narciarski Andreas Wellinger został zwycięzcą prologu turnieju Raw Air, zaliczanego do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, na obiekcie w Oslo (HS134). Uzyskał odległość 132,5 metra, wyprzedzając o 4,6 punktu Słoweńca Petera Prevca (130,5 m) oraz o 8,7 pkt swojego rodaka Richarda Freitaga (128 m). RELACJA Z OSLO NA ŻYWO, POCZĄTEK O GODZ. 16.15

OSLO NA ŻYWO SKOKI

TRANSMISJA SKOKI NARCIARSKIE OSLO 11.3 NA ŻYWO RELACJA

Najlepszy z Polaków Maciej Kot (129 m) zajął szóste miejsce. W niedzielnym konkursie indywidualnym wystąpi pięciu naszych reprezentantów. Oprócz Kota będą to również: Piotr Żyła (7., 128 m), Dawid Kubacki (8., 125,5 m), Kamil Stoch (11., 124,5 m) oraz Jan Ziobro (14., 124 m). Odpadł natomiast Stefan Hula (55., 110,5 m).

SKOKI NA ŻYWO OSLO WYNIKI

OSLO RELACJA LIVE WYNIKI

Z powodu nieregulaminowych kombinezonów zdyskwalifikowanych zostało aż ośmiu zawodników. W tym gronie znalazł się również Polak Klemens Murańka.

OSLO NA ŻYWO WYNIKI

OSLO WYNIKI NA ŻYWO RELACJA 11.03

Skoki w Oslo na żywo

Adam Małysz: Jesteśmy dumni ze skoczków. Już w serii próbnej pokazali, kto będzie dyktować warunki w konkursie drużynowym

Oslo na żywo wyniki 11.03

Polscy skoczkowie wrócili do Polski po mistrzostwach świata w Lahti, na których zdobyli dwa medale. Indywidualnie brąz wywalczył Piotr Żyła na dużej skoczni, a drużyna zdobyła mistrzostwo świata. - Jesteśmy niezmiernie dumni, że wszyscy oddali tak dobre skoki. Już w serii próbnej pokazali, kto będzie dyktować warunki w konkursie drużynowym. Po cichu się tego spodziewałem - powiedział Adam Małysz.

Ani jednego złotego medalu w indywidualnych konkurencjach męskich nie przywieźli z Lahti reprezentanci Norwegii. Martin Johnsrud Sundby wywalczył dwa srebra w biegu na 15 kilometrów klasykiem i biegu łączonym na 30 kilometrów, ale na najwyższym stopniu podium spośród przedstawicieli tego kraju nie stanęli ani biegacze narciarscy, ani kombinatorzy norwescy, ani żaden ze skoczków. Mało tego, podobna sytuacja miała miejsce na niedawnych mistrzostwach świata w narciarstwie alpejskim oraz w biathlonie.