Osłabiona pasażerka w tramwaju linii 43. Zamiast do szpitala trafiła do... izby wytrzeźwień

  • Express Ilustrowany

(ls)

Sporo zamieszania spowodowała jedna z pasażerek tramwaju linii 43, która w sobotę rano jechała w kierunku al. Włókniarzy. Na ul. Legionów kobieta zasłabła i osunęła się z fotela na podłogę.

Zaniepokojeni pasażerowie pobiegli po pomoc do kabiny motorniczego. Pracownik MPK zatrzymał tramwaj i wezwał karetkę pogotowia. Gdy ratownicy medyczni przyjechali na miejsce i przebadali pacjentkę, okazało się, że przyczyną osłabienia był wypity przez nią alkohol. Zamiast do szpitala pasżerka trafiła do izby wytrzeźwień.

Zatrzymanie tramwajów trwało 9 minut.

Do ponad godzinnego zatrzymania składów doszło w sobotni poranek na ul. Zgierskiej. Na wysokości ul. Adwokackiej zapsuł się tramwaj linii 4. Wagon został odholowany do zajezdni.

Zobacz też:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 22:29

A od czego miała zasłabnąć?

13.01.2019, 21:54

Chciałeś mi dogryźć! Hahahahaha!
A tak się starałeś...

13.01.2019, 19:36

Wracała do domu w Kansas pijana z rozpaczy że taki burmistrz jest w Konstantynowie

13.01.2019, 13:31

moze ktos wylicytuje I orkiestre zasili

13.01.2019, 13:28

wywiad z jednym poslem z psl ,ktory sie na nogach chwial I belkotal do mikrofonu chociaz godzina byla przedpoludniowa ale ,ze nie za swoje chlal tylko spoleczne pieniadze to mogl sobie na ten komfort pozowolic I gorzale z samego rana w sejmowej knajpie napierdalac

13.01.2019, 12:08

Dajecie spokój mama barnaby wracała po pracy do domu

13.01.2019, 10:03

Wypraszamy sobie ! Na instagrama sobie wsadź

13.01.2019, 09:09

Dziwne skoro gdy ktoś naprawdę potrzebuje pomocy to karetka jest u pijanych osób które nie wymagają karetki... Więc pretensje możemy mieć co najwyżej do społeczeństwa. Zwróć uwagę że łódź w godzinach porannych i popołudniowych jest bardziej zakorkowana niż Paryż i przebić się też raczej maja ciężko, nie raz widziałem jak ludzie nie potrafią ustąpić pierwszeństwa kartce... Więc jak tego nie rozumiesz to się nie wypowiadaj cebulo...

13.01.2019, 07:01

to znaczy ze pomoc jej sie nie nalezy co nie? niech zdechnie... takie jest podejscie ludzi/ed

13.01.2019, 06:33

Kultywowała polską menelską tradycję: "chluśniem, bo uśniem". Sporo polaczków lubi chlać bez opamiętania....

13.01.2019, 02:01

DODAJ JESZCZE W JAKIM CZASIE KARETKI CZASEM DOJEZDZAJA DO PACJENTOW TO NIE 10 -15 MINUT ALE WIELOKROTNIE 30 -60 MINUT. TO JUZ LEPIEJ TAXI JECHAC KTORE PO 10 MINUTACH JEST NA MIEJSCU.

13.01.2019, 01:58

łódzkie pogotowie to umieralnia ! a kochani sa "dyspozytorzy" "ratownicy" ktorzy maja sie za bogów i za lekarzy i decyduja komu wyslac karetke a kto na nia nie zasluguje. Komu polecic nocna swiateczna pomoc a komu POZ. Albo nie trucie d***. Lubia tez krzyczec na pacjentow przez telefon. I sugerowac ze wymysla sie choroby. Oczywiscie nie wszyscy bo sa ratownicy i lekarze oraz dyspozytorzy w porzadku ale niestety 50% to chamy prostaki i buraki. Pamietamy jak czestowali pacjentow "pavulonem" i jak informowali zaklady pogrzebowe o skórach tego sie nie da zapomniec. Mam nadzieje ze NADZOR nad nimi teraz jest WIEKSZY.Ogolnie maja pomagac a wielokrotnie szkodza. Mniemanie o sobie wielkie a umiejetnosci kompetencje male. OCZYWISCIE 50-60% JEST ZLYCH 40% JEST OK! ALE WSZYSCY W TYM ZAWODZIE POWINNI BYC OK.LUB CHOCIAZ SIE STARAC. Ale jak juz dyspozytor zaczyna klocic sie z pacjentem krzyczec na niego czy nie chce wyslac karetki bo on tak zarzadzil bo on sie ma za pana zycia i smierci to powinien byc w innym zawodzie.

13.01.2019, 00:09

Aż osłabłem

12.01.2019, 22:42

Wracała do Konstantynów lecz została na noc w Łodzi przymusowe leżakowanie na izbie ;-)

12.01.2019, 22:00

Przypniesz się pasem , nie wypadniesz i dojedziesz szybciej , nie zdążysz usnąć . Ja tak zawsze robię , dzisiaj też . A ta nie i nie no to teraz ma !

12.01.2019, 21:07

pijana baba to normalka, nie ma o czym pisać...

12.01.2019, 17:56

Ależ w tej łodzi to się dzieje , normalnie BOMBA ! Czy BBC i CNN już wiedzą ?

12.01.2019, 16:58

no cóż zdarza sie...teraz będzie miała nauczke ...a kto ją wypuścił w tym stanie ...kompani sie nie sprawdzili