Omega Kleszczów - ŁKS 0:1 (0:1). Wyjazdowy sukces łodzian

(pas)
Doświadczony Michał Białek ma pomóc ŁKS w awansie do trzeciej ligi
Doświadczony Michał Białek ma pomóc ŁKS w awansie do trzeciej ligi maciej stanik
Przygotowujący się do rundy jesiennej czwartej ligi piłkarze ŁKS pokonali w sparingowym meczu w Kleszczowie tamtejszą trzecioligową Omegę 1:0. Jedynego gola zdobył w 60 minucie Aleksander Ślęzak po uderzeniu po ziemi obok bramkarza.

Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo łodzian w okresie przygotowawczym. To musi cieszyć, bo podopieczni trenera Wojciecha Robaczką zainaugurują sezon spotkaniem właśnie na obcym boisku. W Kleszczowie kilku zawodników zaprezentowało się bardzo dobrze, zwłaszcza bramkarz Adam Sekuterski. W sobotę ełkaesiacy zmierzą się w Aleksandrowie Łódzkim z innym trzecioligowcem, Sokołem (godz. 11).

Omega Kleszczów - ŁKS 0:1 (0:0)
0:1 - Ślęzak (60).
ŁKS: I połowa: Woźniak - Filipiak, Salski, Słyścio, Bielicki - Jurkowski, Ślęzak, Żytek, Płuciennik, Sarafiński - Okoński. II połowa: Sekuterski - Surowiec, Zimoń, Słyścio (60, Zaleśny), Białek - Pietrzak (70, Jurkowski), Ślęzak, Żytek (60, Adamski), Jankiewicz, Sarafiński (60, Płuciennik) - Okoński (60, Ryplewicz).