Olimpia Widzew sprawdź wynik. Widzew grał dziś z Olimpią Grudziądz

tj, ww
Widzew dziś wygrywając do ostatnich minut 2:0 niestety przegrał. Łodzianie w drugiej połowie zagrali żenująco i przegrali 3:2. Stracili trzy bramki w ostatnich 5 minutach.

OLIMPIA WIDZEW NA ŻYWO

odśwież (wciśnij F5)

OLIMPIA

3

WIDZEW ŁÓDŹ

2

Koniec! Widzew przegrywa! W żenujący sposób Widzew na własne życzenia przegrywa mecz. Tak nie może grać nawet lider drugiej ligi. Łodzianie dziś bez charakteru, przegrywamy 3:2. Prowadząc 2:0 w ostatnich minutach tracimy trzy gole. Z tego trzeba wyciągnąć konsekwencje.

96' Widzew chyba przegra już wygrany mecz. Co tu się stało!. Olimpia - Widzew 3:2. Mecz jeszcze trwa.

94' GOOOL Wolański broni ale nikt pózniej nie asekurował zawodnika Olimpii i dobitka skuteczna. Widzew przegrywa. Widzew grał dziś beznadziejnie w drugiej połowie. Tragedia. Co zrobili zawodnicy z Łodzi! Żal patrzeć.

92' RZUT KARNY DLA OLIMPII!!!!!

Sylwestrzak fauluje. Widzew na kolanach! Co oni grają! Tragedia.
91' GOOL dla gospodarzy! Strzał zza pola karnego i remis! Masakra. Zieleniecki popełnia błąd.
89' GOL dla Olimpii. Bomba i mamy bramkę kontaktową. Widzew sam się prosił o stratę gola.
88' Olimpia wciąż próbuje ale łodzianie wybijają. Rzut rożny dla gospodarzy.
83' Mecz mógłby się już zakończy. Widzew spokojnie daleko od swojej bramki prowadzi grę. Łodzianie grają bardzo spokojnie.
78' Gutowski, dzisiaj słaby, schodzi a za niego Pięczek.
74' Rzut rożny dla gospodarzy ale strzał z główki niecelny.
70' Fragment przewagi Olimpii ale gospodarze nie oddają strzałów. Widzew dobrze się broni i próbuje grać z kontry.
65' Nudniejdzy fragment gry. Widzew zmiana. Mąka schodzi, za niego Banaszak.
59' Kazimierowicz fauluje o zobaczył żółtą kartkę. Rzut wolny dla gospodarzy. Wybijamy
56' Gospodarze próbują atakować ale łodzianie nie pozwalają na zbyt wiele.
53' Mihajlevic uderza ale w boczną siatkę.
48' Gospodarze wybijają.
47' Michalski faulowany z prawej stron pola karnego i mamy rzut wolny.
46' II połowa rozpoczęta! Widzew wygrywa 2:0. Czekamy na więcej.

Koniec I połowy!. Widzew prowadzi 2:0!

40' GOOOOOOOL Mateusz Michalski! Płaski strzał i mamy drugiego gola! Widzew rządzi w II lidze!

37' Rzut wolny dla gospodarzy. Niecelnie.

33' GOOOOOOOL MACIEJ KAZIMIEROWICZ!!! CO ZA BRAMKA! STADIONY ŚWIATA!

Kazimierowicz z pierwszej piłki, piękna bramka!

29' GOOOL dla Olimpii! Bramka z rożnego.

Bramka Olimpii nie uznana, był faul.
27' Rzut rożny dla Olimpii.
23' Patryk Wolański teraz ratuje Widzew. Świetnie broni strzał z dystansu.
20' Michalski teraz próbował podawać w pole karne ale niecelnie.
18' Daniel Mąka oddaje strzał ale niecelny.
14' Widzew częściej przy piłce. Teraz słychać głośny doping kibiców Widzewa.
10' Rzut wolny dla Olimpii. Będzie groźnie. Stoper gospodarzy głową ale pudłuje.
8' Gibas uderza w polu karnym ale piłka obok słupka.
4'Widzew trzyma wysoki pressing. Łodzianie są dziś nastawieni ofensywnie.
1' Gramy!

16:58 Zawodnicy już na murawie. Za chwilę zaczynamy.

16:48 Za chwilę rozpocznie się mecz Olimpia - Widzew!

Godz. 16 - Skład Widzewa: Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Wełna, Michalski, Kazimierowicz, Gibas, Gutowski, Mihaljević, Mąka.

Ostatni mecz łodzian z GKS Bełchatów obfitował w faule. Sędzia niebyt radził sobie na murawie i niemal każdy faul Widzewiaka kończył się dla niego kartką. W efekcie piłkarze Widzewa obejrzeli w sumie 7 żółtych kartek i 2 czerwone. Dlatego trener Mroczkowski musi dziś szukać niekonwencjonalnych rozwiązań szykując skład na mecz z Olimpią.

Kibice wierzą, że szeroka kadra Widzewa składa się z wartościowych piłkarzy, co niektórzy pewnie będą dziś mogli udowodnić na murawie w Grudziądzu.

Początek meczu Olimpia Widzew o godzinie 17. Zapraszamy na relację na żywo online Widzew Olimpia.