Olimpia - Widzew. Rafał Wolsztyński gotowy na wielkie wyzwanie

pZaktualizowano 
Prawdziwy hit w II lidze i bardzo wysoko zawieszona poprzeczka wymagań.

O godz. 19 w Elblągu lider Olimpia, podejmie trzeci zespół II ligi Widzew. Wiadomo, że w tym spotkaniu nie wystąpi leczący uraz Przemysław Kita. Wielka szkoda, bo napastnik w każdym z trzech rozegranych ligowych spotkań strzelał bramkę, a na dodatek coraz lepiej rozumiał się na boisku z Marcinem Robakiem. Początek spotkania z Błękitnymi (2:0) pokazał, że współpraca obu piłkarzy może być owocna i przynieść wiele korzyści zespołowi.
Nieszczęście jednych, jest szczęściem drugich. Miejsce Przemka zajmie pewnie w wyjściowym składzie Rafał Wolsztyński, który po ostatnim spotkaniu mówił: Dałem sygnał, że jestem gotowy i że mogę grać w wyjściowej jedenastce. Jestem ambitnym zawodnikiem i chciałbym występować od pierwszej minuty. Miejmy nadzieję, że im więcej spotkań, wspólnej gry, treningów, tym nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej 
Trener Marcin Kaczmarek mówił po spotkaniu z Błękitnymi, że w grze jego drużyny było więcej serca niż rozumu. Teraz potrzeba będzie więcej... wyrachowania i wykorzystania sytuacji bramkowych, które na pewni uda się stworzyć. Widzew ma potencjał na grę na zdecydowanie wyższym poziomie niż w pierwszych spotkaniach. Znamienne, że jeden z ostatnich treningów był w dużej mierze zajęciami strzeleckimi. Sztuka zdobywania goli przyda się w Elblągu.
17 435 osób obejrzało w Sercu Łodzi mecz Widzew z Błękitnymi Stargard. To trzeci wynik frekwencji w kraju w miniony weekend. Imponujące, zwłaszcza gdy się doda, że mecz odbył się na trzecim poziomie ligowych zmagań. Największą widownię (32 307 kibiców) zgromadził mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Niewiele więcej niż w Łodzi było fanów na spotkaniu w Zabrzu Górnika z Rakowem (17 968).

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

r
remis to sukces
2019-08-15T06:55:41 02:00, Gość:

Rekord Polskiej Ekstraklasy pobity. ŁKS nie wygrał 14 meczy na własnym boisku ! Brawo i oby taj dalej

18 sekund

G
Gość

Rekord Polskiej Ekstraklasy pobity. ŁKS nie wygrał 14 meczy na własnym boisku ! Brawo i oby taj dalej

G
Gość

nigdy więcej derbów z widzewem, niech siedzą w 3 i 4 lidze jak najdłużej

n
nie kłam
2019-08-14T10:35:03 02:00, Gość:

czy kibice Widzewa już zawsze będą siedzieć razem z kibicami gości w sektorze gości ????? To jakiś nowy trendmoda jak oglądanie meczy z za siatki bo tam też podobno dobrze widać mimo że miejsce na sektorze gości jest ??????

2019-08-14T12:29:45 02:00, Gość:

Jesteś takim idiota czy takiego udajesz nie było kibiców gości dlatego siedział tam Widzew bo ma więcej kibiców niż może pomieścić ten stadion

Aaa i u nas nie ma siatki nie patrz na wszystkich swoją orlikowa miarą galerianko

ja wiem æe byli kibice gości to to nie pierwszy raz kiedy siedzicie razem na sektorze z kibicami gosci

G
Gość
2019-08-14T10:35:03 02:00, Gość:

czy kibice Widzewa już zawsze będą siedzieć razem z kibicami gości w sektorze gości ????? To jakiś nowy trendmoda jak oglądanie meczy z za siatki bo tam też podobno dobrze widać mimo że miejsce na sektorze gości jest ??????

2019-08-14T12:29:45 02:00, Gość:

Jesteś takim idiota czy takiego udajesz nie było kibiców gości dlatego siedział tam Widzew bo ma więcej kibiców niż może pomieścić ten stadion

Aaa i u nas nie ma siatki nie patrz na wszystkich swoją orlikowa miarą galerianko

lecz się xerodzewiaku, a czasem umiesz prawdę napisać, czy tylko bajki dla xerodzewiaków?

G
Gość

Cały Bedoń za Widzewem!!!!

G
Gość
2019-08-14T10:35:03 02:00, Gość:

czy kibice Widzewa już zawsze będą siedzieć razem z kibicami gości w sektorze gości ????? To jakiś nowy trendmoda jak oglądanie meczy z za siatki bo tam też podobno dobrze widać mimo że miejsce na sektorze gości jest ??????

Jesteś takim idiota czy takiego udajesz nie było kibiców gości dlatego siedział tam Widzew bo ma więcej kibiców niż może pomieścić ten stadion

Aaa i u nas nie ma siatki nie patrz na wszystkich swoją orlikowa miarą galerianko

G
Gość
2019-08-14T11:38:57 02:00, W robotniczym zakochany:

Wolsztyński to ten co ma ksywe Rafalala???

Nie to nie twój stary

G
Gość

po tytule sądziłem, że chodzi o dożynki gminne i dojenie krów na czas...

W
W robotniczym zakochany

Wolsztyński to ten co ma ksywe Rafalala???

q
qw
2019-08-14T10:35:00 02:00, ap cwelnia:

No gejlordy z cwel areny na al.ujni....zaczynajcie swój lament i bełkot.

żal mi Cię, tempa, pusta, wsiowa pało

G
Gość

wielkie wyzwanie mecz klubu z 15 mln budżetu z klubem co ma może z 3-5 mln budżetu nieporównywalnie lepsze warunki do treningów odnowy itp myślę że sam Robak zarabia tyle co cała 11 Olimpia razem

O
O.K

2 LIGA ...I WIELKIE WYZWANIA.........SŁABO MI

G
Galaktyczne fusy

Wielkie wyzwania w trzeciej lidze hahahahahahahabahababbabab hahahahahahhabab co za krasnale czerwone normalnie liga galaktyczna jak ten cały Pierdzew hahahahah

j
ja

bez przesady jak tam mecz na szczycie po dopiero 3 kolejkach rozegranych :)

Dodaj ogłoszenie