Olimpia - Widzew 3:2. Cztery minuty, które skompromitowały łodzian

2o102018 chorzow mecz o mistrzostwo 2 ligi ruch chorzow widzew lodz fot arkadiusz gola  polska press
2o102018 chorzow mecz o mistrzostwo 2 ligi ruch chorzow widzew lodz fot arkadiusz gola polska press brak
W spotkaniu siedemnastej kolejki piłkarskiej drugiej ligi Widzew przegrał 2:3 w Grudziądzu z Olimpią.

Łodzianie dokonali niebywałej sztuki. Jeszcze jeszcze do 89 minuty prowadzili 2:0 po golach Macieja Kazimierowicza (33) i Mateusza Michalskiego (40).

Końcówka Widzewa była jednak kompromitująca. Lider z Łodzi przez cztery minuty zapomniał o grze w piłkę nożną, co wykorzystali bezwzględnie gospodarze i dlatego sięgnęli po trzy punkty. Na pewno od dziś w Grudziądzu będą wierzyć w cuda i Mikołajów z miasta Łodzi!

Olimpia Grudziądz - Widzew 3:2 (0:2)

0:1 - Maciej Kazimierowicz (33)
0:2 - Mateusz Michalski (40)