Olimpia - Widzew 0:1. Piękny gol Dudka [zdjęcia]

bart
Piłkarze Widzewa w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej ekstraklasy pokonali pierwszoligową Olimpię Grudziądz 1:0.

Pewny sukces łódzkiej drużyny. Łodzianie w pierwszej połowie stworzyli wiele sytuacji bramkowych i do przerwy powinni prowadzić znacznie wyżej. Pięknego gola strzałem z dystansu zdobył Sebastian Dudek.

Znicz - ŁKS 2:1. Słaby mecz łodzian

W drugiej części spotkania gra się wyrównała, ale w sumie sukces widzewiaków jak najbardziej zasłużony.

Widzew - Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
1:0 - Dudek (19)

Widzew: Dragojević (69, Krakowiak) - Broź (69. Płotka), Phibel, Abbes, Gavrić (46, Kramar), Alex Bruno (69, Jonczyk), Bartoszewicz (69, Kasprzak), Nowak (46, Batrović), Dudek (46, Rybicki), B. Pawłowski (46, Kaczmarek), M. Stępiński 53, Bed Difallah).