Olek polubił czerwone kartki

hof
Niebywałej sztuki dokonał pomocnik drużyny ŁKS Aleksander Ślęzak.

Choć za nami dopiero siedem kolejek trzeciej ligi, to ełkaesiak zdążył już w tym sezonie ujrzeć trzy czerwone kartki! I wszystkie były konsekwencją dwóch żółtych kartoników. W sobotę tuż przed przerwą bezmyślnie zachował się w środku pola, w niegroźnej sytuacji sfaulował Jakuba Cieciurę i za to zagranie ukarany został drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Chwilę później arbiter Marcin Tądel zakończył pierwszą połowę meczu. Pierwszy raz musiał opuścić boisko w II kolejce (90 minuta, wygranego 2:1 meczu z Omegą Kleszczów), Drugi raz był już w następnej serii (90 minuta, przegranego 2:3 spotkania z WKS Wieluń).