Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 05godz.
  • 53min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Okleił papugę taśmą i wyrzucił przez okno! Bo go "wkur... ciągłym ćwierkaniem"

AIP
Mężczyzna mieszkający we Wrocławiu odpowiada przed sądem w związku z utrudnianiem śledztwa i zacieraniem śladów przy znęcaniu się nad zwierzętami. Został skazany nieprawomocnym wyrokiem na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Mimo, to nic sobie z tego nie robi i dalej zamęcza zwierzęta.

22-letni student z Wrocławia okleił papugę taśmą i wyrzucił ją przez balkon z wysokości pierwszego piętra. Niezdolny do lotu ptak uderzył o ziemię. Druga papuga też została spętana, ale na szczęście już nie zdążył jej wyrzucić. Po odklejeniu taśmy ptak został obdarty z piór. Jednak zanim złapał swobodnie latającą po pokoju papugę i ją okleił, miał uderzać nią jak siatkarz piłkę podczas serwisu.

- Zawiadomienie w sprawie podejrzenia znęcania się nad zwierzętami otrzymaliśmy w poniedziałek. Wyjaśniamy sprawę, powiadomiliśmy również prokuraturę. Wobec tej osoby toczyło się wcześniej postępowanie dotyczące znęcania się nad zwierzętami - mówi Krzysztof Zaporowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Według naszych informacji papugi miały go "wkur*** ciągłym ćwierkaniem". W mieszkaniu podejrzewanego znajdują się także inne zwierzęta żyjące na co dzień w terrarium: węże, kraby oraz jaszczurki. W przeszłości z powodu zagłodzenia śmierć miały ponieść dwa węże. Podejrzewany miał nireregularnie karmić zwierzęta i wyładowywać na nich swoją agresję pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia miało dojść w mieszkaniu mężczyzn, wobec których toczy się postępowanie dotyczące zamęczenia kota w pralce dowiedzieliśmy się w prokuraturze. Za znęcanie się nad zwierzętami grożą dwa lata więzienia, a za znęcanie się z

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

S
S..

Ja bym mu tak wyjebala ze by juz nie zyl

b
babel

co za ku wa lumpisko zwiazac go i do studni wje ac

ś
śmieciarka

i nie ma co tu gadać o demokracji, prawach człowieka itp. bo ten śmieć nie ma nic wspólnego z człowiekiem.
I takie g....no niby jest studentem - co to g....no będzie robić po "studiach" - kasa w tesco czy biedronce?

z
zbyś

STUDENT! PSYCHOl a nie żaden menel.

T
Tomas

Polski menel - alkoholik. Śmieć nadający się tylko do utylizacji...

Dodaj ogłoszenie