5/20 Zamknij

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Działka ROD - Albalen okolice Pabianickiej

37 500 zł Powierzchnia: 284 m2
Działka z domkiem murowanym obłożonym białym sidingiem (pokój z wersalką, kuchenka z lodówką, mikorofalą, kuchenką elektryczną, przedsionek), taras zewnętrzny zadaszony. Prąd w domku, woda i zlew z boku domku pod zadaszonym tarasem roboczym. Działka użytkowana przez rodzinę z dziećmi dlatego jest piaskownica, stelaż od huśtawki, trawnik wystarczający do gry w piłkę. Działka nasłoneczniona, ale równocześnie jest dużo cienia, można w kilku miejscach ustawiać sobie grilla i stół (stół z krzesłami w komplecie :-) w zależności od upodobań. Jest miejsce na basen lub trampolinę czy namiot. Na działce z tyłu jest kompostownik oraz WC z szambem (pod daszkiem), stara szklarnia która służy za dodatkowy składzik. Z tyłu domku jest zamykany składzik (na kosiarkę czy inne cenniejsze sprzęty np. rower).
ROD bardzo korzystnie zlokalizowany - w pewnym oddaleniu od ul. Pabianickiej, nie dochodzą żadne odgłosy miasta, wręcz pieje kogut u sąsiadów z domków jednorodzinnych. Dojeżdża autobus MPK w pobliże ogrodu. Sama działka super zlokalizowana, blisko wejścia i budynku wspólnego (z starym ale fajnym placem zabaw), od brzegu tak że można postawić auto przy granicy działki i nawet przewiesić sobie rzeczy przez siatkę żeby nie nosić a samochód zawsze przy oczach. Okolica jest super spokojna, więc graniczenie z ulicą to jest zaleta a nie wada. Częściej widać samolot na niebie bo niedaleko lotnisko niż jakieś auto jadące.
Na działce piękny orzech o dużych owocach, kilka krzaków malin, winorośl, agrest, borówka amerykańska - rosną same a można cieszyć się owocami. Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy