Oglądaj finałowy odcinek „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”

Artykuł sponsorowany IKEA Retail Sp. z o.o.
W najbliższą niedzielę na antenie Polsatu wyemitowany zostanie finałowy odcinek „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Już teraz możemy zagwarantować zaciętą rywalizację, emocje i mnóstwo inspiracji. Początek transmisji o godzinie 17:40. Sprawdź kto sięgnie po nagrodę główną w wysokości 100 000 zł!

Finał „design Dream. Pojedynek na wnętrza”

Droga do finału była kręta i pełna przeszkód. Z szóstki uczestników na placu boju pozostała już tylko dwójka: Monika Bonecka-Turek oraz Anna Mazur. W ostatnim odcinku obie uczestniczki udowodniły dlaczego to właśnie one zasługują na walkę o nagrodę główną, doskonale wpisując się w półfinałowe zadanie – aranżacja funkcjonalnego pokoju dla dwójki dzieci. Kluczem do sukcesu okazała się dobrze rozplanowana, wspólna przestrzeń do zabawy jak i umiejętne wykorzystanie miejsca do przechowywania.

Jakie zadanie czeka na finalistki na ostatniej prostej? W 16 metrowej kawalerce będą musiały pomieścić sypialnię, miejsce do pracy, kuchnię z jadalnią oraz miejsce do przechowywania ubrań i pozostałych domowych skarbów. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć finalny efekt.

Wspólny projekt IKEA i Polsat

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to program realizowany we współpracy dwóch liderów: Telewizji POLSAT z branży medialnej oraz meblarskiego giganta IKEA. Dzięki doświadczeniu obu firm możliwe było połączenie rozrywkowego charakteru show z jego funkcją edukacyjną, dzięki czemu telewidzowie na nowo mogą spojrzeć na własne wnętrza i lepiej dopasować je do swoich potrzeb.

Jak podkreślała na starcie programu Agnieszka Horbaczewska, Marketing Communications Specialist IKEA Retail:

„Naszą wizją jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Chcemy inspirować i podpowiadać Polakom, jak lepiej dopasować przestrzeń do zmieniających się potrzeb. Wierzymy, że ten program pomoże widzom wprowadzić zmiany i pięknie aranżować ich własne domy, bez konieczności wydawania dużych pieniędzy, a urządzanie wnętrz i bardziej zrównoważone życie stanie się ich pasją, tak jak stało się dla nas w IKEA.”

Zaprojektuj własne wnętrza z pomocą Ikea

„Kuchnia dla dużej rodziny” i „Wielofunkcyjny salon marzeń” to nie tylko nazwy poszczególnych odcinków show. To także wyzwania, przed którymi stoją miliony Polaków we własnych domach. Niewielka przestrzeń, niestandardowy układ i ograniczony budżet to przeszkody, które można jednak przezwyciężyć z odpowiednim projektem. Do jego wykonania nie potrzeba żadnej tajemnej wiedzy – receptą są odpowiednie narzędzia do planowania online, które możecie znaleźć na stronie IKEA.

Większe zmiany w domu mimo wszystko najlepiej skonsultować z ekspertem, mającym na swoim koncie setki udanych aranżacji. W IKEA z usługi planowania i projektowania wnętrz z ekspertem można skorzystać całkowicie online. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Decydując się na metamorfozę wnętrza możecie liczyć na nagrodę od IKEA. Każdy członek IKEA Family za każde 500 zł wydane na meble i akcesoria otrzyma kod rabatowy w wysokości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie stacjonarnym. Akcja trwa do 20 kwietnia włącznie.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Działamy w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, realizując strategię People & Planet Positive.

Dodaj ogłoszenie