Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 03godz.
  • 00min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Odważna Paulina Sykut pokazała się na polskiej plaży w bikini. Swoją sylwetkę zawdzięcza systematycznym ćwiczeniom ZDJĘCIA

r-bo
Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła odpocząć nad polskim morzem, jeszcze zanim sezon rozkręcił się na dobre. Na zdjęciach można podziwiać wysportowaną sylwetkę sympatycznej i popularnej dziennikarki.

Paulina Sykut-Jeżyna zdjęcia

Jeszcze nie jest gorąco, a woda w Bałtyku absolutnie nie jest ciepła, jednak gwieździe telewizji ani lekki chłód, ani spory wiatr i zimne fale nie przeszkodziły w dobrej zabawie.

Sykut na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciem z plaży w bikini. Uchwycono ją, gdy skakała po mokrym piasku. Wysportowana 39-letnia wyglądała znakomicie. Trzeba od razu dodać, że na bikini zarzuciła ciepłą bluzę. Nie jest jeszcze aż tak ciepło :)
Jaka jest tajemnica świetnej sylwetki Pauliny?
To przede wszystkim systematycznie uprawiany sport!

Paulina nigdy nie ukrywała, że lubi ćwiczyć i biegać na świeżym powietrzu. Podczas pandemii na balkonie zainstalowała nawet rower i ćwiczyła na nim stacjonarnie.

W jednym z wywiadów dziennikarka mówiła o tym, że ćwiczenia fizyczne, ruch i uprawianie sportu to dla niej bardzo ważny element życia. Sport sprawia jej sporo frajdy.

Stroje kąpielowe z maseczkami. Modne komplety na plażę w sez...

Odważna Paulina Sykut pokazała się na polskiej plaży w bikin...

Parki kieszonkowe. Nowość w mieście

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie