Odchudzanie skuteczne, zdrowe i przyjemne! Czy to możliwe? [artykuł sponsorowany]

ei
Uroczyste otwarcie nowego Centrum Naturhouse w Łodzi zaplanowano na najbliższą sobotę (6 kwietnia). Pierwsi klienci będą mogli zapoznać się z ideą Naturhouse, skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji dietetycznych oraz pomiarów ciała. Na gości czekać będą również konkursy z nagrodami oraz poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

Centrum Naturhouse powstałe w Galerii Widzewskiej przy ul. Wujaka 5 należy do międzynarodowej firmy, będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki. Naturhouse to sieć centrów/gabinetów, w których dietetyk, pomaga nie tylko schudnąć ale również przytyć, zadbać o wygładzenie skóry i dobre samopoczucie. Podstawową działania jest reedukacja żywieniowa czyli nauka zdrowego sposobu odżywiania.

Metoda Naturhouse łączy w sobie 3 elementy:
Regularne wizyty (co 7 dni) - są motywacją dla klienta oraz dają dietetykowi możliwość kontroli nad całym procesem.
Zbilansowana dieta - Diety stosowane w Naturhouse są pełnowartościowe, przez co nie pojawia sie uczucie głodu, proste i szybkie w przygotowaniu i stosowaniu oraz smaczne. Mają w sobie element edukacyjny, który procentuje w przyszłości.
Naturalna suplementacja - w centrach Naturhouse wykorzystywane są naturalne Suplementy Diety, które mają za zadanie wzmocnić organizm, oczyścić i wspomóc proces odchudzania. Suplementy Naturhouse są stosowane w 26 innych krajach więc ich działanie i jakość są sprawdzone i potwierdzone.

W trakcie kuracji dietek dba nie tylko o utratę wagi ale również o brak efektu jo-jo. W tym celu proces Diety kończy się etapem stabilizacji, który wyprowadza osobę z procesu chudnięcia i pozwala uniknąć powracających kilogramów.

Dla kogo dietetyk?

W Centrach Naturhouse pomagamy zarówno kobietom jak i mężczyznom bez względu na wiek. Zgłosić się mogą rodzice z dziećmi, osoby które z rożnych powodów mają trudności z wagą - kobiety po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, a także osobom, które z uwagi na stresujący tryb życia mają trudności z komponowaniem zdrowej diety. Pomagamy również osobom, które potrzebują schudnąć ze względu na stan zdrowia: osoby z cukrzycą, nadciśnieniem, z problemami hormonalnymi- tłumaczy Dagmara Wysłocka Dietetyk Naturhouse.

Jeżeli chciałbyś zadbać o zdrowe żywienie swoje i swojej rodziny, poprawić wygląd sylwetki i samopoczucie już dziś prześlij nam swój numer telefonu a oddzwonimy i umówimy cię na bezpłatną konsultację.

Wideo

Dodaj ogłoszenie