Od środy otwarta ul. Kilińskiego! ...ale nie dla wszystkich

AO
Do jutra potrwają prace porządkowe na ulicy Kilińskiego (od trasy W-Z do ul. Tuwima). Od środy na ulicę wrócą samochody, ale możliwe będą jedynie wjazdy docelowe dla mieszkańców i przedsiębiorców, gdyż na ul. Kilińskiego wprowadzony zostanie "priorytet dla tramwajów". (Choć ze względu na trwający remont odcinka od Tuwima do Narutowicza tramwaje pojadą tedy dopiero we wrześniu)

Pozostali (oprócz taksówek, rowerzystów i śmieciarek) po wjechaniu w ul. Kilińskiego będą musieli skręcić na najbliższym skrzyżowaniu. Ze względu na trwający remont odcinka od ul. Tuwima do ul. Narutowicza tramwaje pojadą odnowioną Kilińskiego dopiero we wrześniu. Remont ruszył w lipcu ubiegłego roku i miał zakończyć się we wrześniu. Jednak robotnicy natrafiali wciąż na niezaznaczone na planach miasta sieci podziemne, co opóźniło prace o 9 miesięcy. Remont kosztował ponad 10 mln zł.

ANGLIA ISLANDIA NA ŻYWO ANGLIA ISLANDIA ONLINE ANGLIA ISLANDIA TRANSMISJA ANGLIA ISLANDIA STREAM
PROJEKT LADY BOHATERKI, UCZESTNICZKI NOWEGO PROGRAMU MAŁGORZATY ROZENEK
Z KIM GRA POLSKA W ĆWIERĆFINALE? Z KIM GRAMY W ĆWIERĆFINALE?
BREXIT WYNIKI. WYNIKI GŁOSOWANIA BREXIT. JAKIE WYNIKI GŁOSOWANIA BREXIT
EURO 2016: Z KIM KOLEJNY MECZ POLAKÓW? KTO GRA Z POLSKĄ PO AWANSIE ?
EURO 2016: KTO DZIŚ GRA? JAKIE MECZE DZISIAJ? GDZIE OGLĄDAĆ ZA DARMO MECZE EURO 2016
EURO 2016: KIEDY I Z KIM ZAGRAJĄ POLACY? O KTÓREJ MECZE POLSKIEJ KADRY [TERMINARZ]
[ZOBACZ TEŻ FILM Łódzkie MPK nie zawiadomiło policji o uciekającym tramwaju. Prokuratura wszczęła śledztwo (x.news/TVN24)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Łódzkie MPK nie zawiadomiło policji o uciekającym tramwaju. Prokuratura wszczęła śledztwo (x.news/TVN24)