Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 24min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Od jutra ŁKS zaczyna sprzedaż biletów na mecze

Jan Hofman
Jan Hofman
W czwartek o godzinie 12 rozpocznie się przedsprzedaż karnetów na domowe mecze ŁKS w grupie spadkowej kstraklasy. Trzy dni później ruszy sprzedaż otwarta.

Jeśli władze administracyjne wydadzą pozytywną opinię w sprawie powrotu kibiców na piłkarskie stadiony, najbliższy domowy mecz piłkarzy ŁKS-u z Górnikiem Zabrze (23 czerwca) odbędzie się z udziałem publiczności.

Do dyspozycji sympatyków naszego klubu będą 773 miejsca, które zostaną rozdysponowane w sprzedaży online na stronie bilety.lkslodz.pl. Należy wybrać karnet „Runda finałowa 2019/2020”, a po dokonaniu transakcji wydrukować potwierdzenie zakupu z zakładki „Moje bilety” (tylko okazanie tego wydruku upoważnia do wejścia na trybunę).

W pierwszej kolejności czyli od 18 do 20 czerwca karnety na rundę finałową w cenie 90 zł będą mogli nabywać sympatycy, którzy zakupili karnety „Wracamy do gry” oraz karnety „Wracamy do gry” wraz z awatarami w ramach akcji #Gramyw12.

Sprzedaż otwarta (karnety w cenie 105 zł) rozpocznie się 21 czerwca i potrwa do 23 czerwca.

18-20 czerwca / przedsprzedaż dla uczestników akcji #Gramyw11 / Cena karnetu: 90 zł
21-23 czerwca / sprzedaż otwarta / Cena karnetu: 105 zł

Do Waszej dyspozycji zgodnie z decyzją władz będzie 25 proc. miejsc na trybunie (liczone po odjęciu sektorów wyłącznych ze sprzedaży oraz strefy buforowej), czyli w sumie 773 miejsca na sektorach: C1 (222 dostępne miejsca), B4 (140 miejsc), B3 (141 miejsc), B2 (142 miejsca) i B1 (128 miejsc).

Sektory A1 i VIP oraz trzy pierwsze rzędy pełniące funkcję strefy buforowej są wyłączone ze sprzedaży.

Przed nami trzy domowe mecze ełkaesiaków w rundzie finałowej PKO Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze (23 czerwca), Wisłą Kraków (3 lipca) i Rakowem Częstochowa (14 lipca).

Ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przez czas trwania imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.

Wielkie hity w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Rozlosowano pary

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

B
Boczekfan 1908

Chyba plamą a nie dumą hehe🤣

G
Gość

Trzeba być masochistą żeby to oglądać , a poniżej wypowiadających się wstydzewskich gn.ojków olać ciepłym moczem - będą myśleli kmioty że szampan !

J
JEB.AC ŁKS
17 czerwca, 19:48, 1910>1909:

Widzew dumą łodzian

18 czerwca, 5:40, ekstraklasa>2liga:

I jak zwykle jakiś wiejski prymityw kibicujący okręgowemu klubikowi ma coś do powiedzenia pod artykułem o ŁKS-ie.

stul pysk pejsowski [wulgaryzm]

e
ekstraklasa>2liga
17 czerwca, 19:48, 1910>1909:

Widzew dumą łodzian

I jak zwykle jakiś wiejski prymityw kibicujący okręgowemu klubikowi ma coś do powiedzenia pod artykułem o ŁKS-ie.

Dodaj ogłoszenie