Od dziś kąpiel pod chmurką w Łodzi. Znaleźli się pierwsi chętni

kz
Od dziś, po zimowej przerwie, działają baseny zewnętrzne na Fali. Nie brakło pierwszych śmiałków, którzy korzystając z ładnej pogody odważyli się na kąpiel. Woda w zbiorniku rekreacyjnym, najpłytszym była aż za ciepłą. W najgłębszym basenie woda była rześka, ale wychładza się w niezbyt jeszcze ciepłe noce. BASENY zewnętrzne, według wcześniejszych zapowiedzi, miały być czynne tylko przez weekend, ale ponieważ zapowiadają się upały będzie można w nich popływać co najmniej do 29 maja.

Od dziś, po zimowej przerwie, działają baseny zewnętrzne na Fali. Nie brakło pierwszych śmiałków, którzy korzystając z ładnej pogody odważyli się na kąpiel. Woda w zbiorniku rekreacyjnym, najpłytszym była aż za ciepłą. W najgłębszym basenie woda była rześka, ale wychładza się w niezbyt jeszcze ciepłe noce.
BASENY zewnętrzne, według wcześniejszych zapowiedzi, miały być czynne tylko przez weekend, ale ponieważ zapowiadają się upały będzie można w nich popływać co najmniej do 29 maja.

WIERSZYKI, WIERSZE DLA MAMY - piękne życzenia na DZIEŃ MAMY

Piękne życzenia na Dzień Matki 2015. Wierszyki dla mamy

ŻYCZENIA DZIEŃ MATKI, WIERSZYKI NA DZIEŃ MATKI. PIĘKNE ŻYCZENIA DLA MAMY ŻYCZENIA DLA MAMY WIERSZYKI
ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS
KOMUNIA 2016. CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ CHŁOPCU, CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ DZIEWCZYNCE
ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY

[ZOBACZ TEŻ FILM Strzały w pobliżu Białego Domu. Uzbrojony napastnik został postrzelony(autorxnews/RUPTLY)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Strzały w pobliżu Białego Domu. Uzbrojony napastnik został postrzelony(autorxnews/RUPTLY)