Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 40min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Od 4 maja koluszkowianie będą mogli korzystać z miejskich obiektów sportowych

Karolina Brózda
Karolina Brózda
Polska Press
Od 4 maja koluszkowianie będą mogli korzystać z kompleksu boisk sportowych Orlik i boiska Skrzydlik.

Korzystających będzie obowiązywało zachowanie zasad bezpieczeństwa, czyli dystans 2 metrów między osobami i konieczność zasłonięcia nosa i ust (to drugie w momencie dotarcia na boisko – podczas treningu nie ma takiego obowiązku). Na boiska do piłki nożnej na Orliku i Skrzydliku nie będzie mogło wejść jednocześnie więcej niż 6 osób, natomiast w koszykówkę na Orliku pograją maksymalnie 4 osoby.

Dodatkowe obostrzenia będą dotyczyły konieczności zgłoszenia swojej obecności na boisku osobom z obsługi. Nie będzie można korzystać z szatni i węzła sanitarnego, poza toaletami. Każdy, kto będzie chciał pograć w piłkę, musi najpierw zdezynfekować ręce. Podobny obowiązek trzeba spełnić przy opuszczaniu obiektu. Najlepiej by było, gdyby korzystający z rekreacji mieli własny sprzęt treningowy, w przeciwnym wypadku będą musieli dezynfekować po każdym użyciu ten, który wypożyczą na miejscu.
W weekendy boiska będą dostępne tylko na podstawie wcześniejszych rezerwacji (przynajmniej z dwudniowym wyprzedzeniem), wykonanych u administratora bądź pracowników obsługujących obiekty.

Pobierz bezpłatną aplikację Nasze Miasto i bądź na bieżąco!

Jak korzystać z aplikacji, by otrzymywać informacje z miasta i powiatu? To proste!
Po wejściu w aplikację w prawym górnym rogu w menu wybierz swoje miasto.

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania. Oprócz standardowych kategorii, z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy zakładkę "koronawirus", w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią.

Nowa bakteria nad Bałtykiem

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie