OCENIAMY WŁADZE Ważne informacje dla włodarzy

  OCENIAMY WŁADZE Ważne informacje dla włodarzy

  red

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Oto kilka ważnych informacji, które pozwolą wykorzystać plebiscyt Oceniamy Władze do promocji sukcesów w mijającej kadencji i pomogą zdobyć więcej głosów.

  AKTYWNOŚĆ NA FACEBOOKU

  O trwającym plebiscycie warto poinformować na stronie internetowej i na fanpage'u urzędu oraz przed wszystkim na własnym profilu na Facebooku. To właśnie aktywność w mediach społecznościowych pozwala zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować post z informacją o plebiscycie Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania i link do aktualnych wyników
  • opublikowany post z pewnością będzie szybko zyskiwać wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u

  BEZPŁATNE MATERIAŁY PROMOCYJNE

  Na zamówienie włodarzy przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do umieszczenia na Facebooku oraz projekty plakatów i ulotek zachęcające do głosowania (do wydrukowania we własnym zakresie).

  Aby zamówić materiały promocyjne, należy wysłać e-mail na adres: weronika.ignaczak@polskapress.pl podając w treści imię i nazwisko włodarza. W odpowiedzi materiały promocyjne zostaną odesłane e-mailem.

  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  W czasie trwania plebiscytu liderów rankingów plebiscytu Oceniamy Władze będziemy prezentować w gazecie (w poniedziałki, środy i piątki) oraz w internecie w serwisach www.dzienniklodzki.pl, www.expressilustrowany.pl oraz www.naszemiasto.pl, a także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Arkadiusz Krystek
  - tel. 502 499 974,
  e-mail: arkadiusz.krystek@polskapress.pl

  Życzymy wielu głosów!

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo