ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu

DM

2018-08-24 11:40

2018-08-24 11:40

OCENIAMY WŁADZE | Ważne informacje dla radnych

DM

2018-08-24 11:40

Oto kilka ważnych informacji, które pozwolą wykorzystać plebiscyt Oceniamy Władze do promocji działalności radnego w mijającej kadencji i pomogą zdobyć więcej głosów.

ZDJĘCIE NA LIŚCIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku radnego, może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Dzięki temu osoby głosujące łatwiej rozpoznają i wyszukują radnych, na których chcą oddać głos..

Zdjęcie do publikacji wyników można przesłać e-mailem na adres: weronika.ignaczak@polskapress.pl podając w treści wiadomości imię i nazwisko radnego oraz nazwę rady.

AKTYWNOŚĆ NA FACEBOOKU

Przede wszystkim o trwającym plebiscycie warto poinformować na własnym profilu na Facebooku. To właśnie aktywność w mediach społecznościowych pozwoli zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:
  • opublikować post z informacją o plebiscycie Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania i link do aktualnych wyników
  • opublikowany post z pewnością będzie szybko zyskiwać wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u

BEZPŁATNE MATERIAŁY PROMOCYJNE

Na zamówienie radnych przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do umieszczenia na Facebooku oraz projekty plakatów i ulotek zachęcające do głosowania (do wydrukowania we własnym zakresie).

Aby zamówić materiały promocyjne, należy wysłać e-mail na adres: weronika.ignaczak@polskapress.pl podając w treści imię i nazwisko radnego oraz nazwę rady. W odpowiedzi materiały promocyjne zostaną odesłane e-mailem.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

W czasie trwania plebiscytu liderów rankingów plebiscytu Oceniamy Władze będziemy prezentować w gazecie (w poniedziałki, środy i piątki) oraz w internecie w serwisach www.dzienniklodzki.pl, www.expressilustrowany.pl oraz www.naszemiasto.pl, a także na naszych fanpage'ach na Facebooku.

WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Arkadiusz Krystek
- tel. 502 499 974,
e-mail: arkadiusz.krystek@polskapress.pl

Życzymy wielu głosów!