1/12
Polska pokonała Andorę 4:1 i zagra w barażach do mistrzostw...

Polska pokonała Andorę 4:1 i zagra w barażach do mistrzostw świata. Kto spisał się najlepiej i jak zagrał Matty Cash, który pojawił się na boisku w drugiej połowie? Oceniliśmy Orły Paulo Sousy.

2/12
Wojciech Szczęsny - 5...

Wojciech Szczęsny - 5

Przy straconej bramce nie miał nic do powiedzenia. Z wyjątkiem tej jednej sytuacji nie musiał interweniować ani razu, więc otrzymuje wyjściową ocenę.

3/12
Bartosz Bereszyński - 3...

Bartosz Bereszyński - 3

Słabo zachował się przy straconej bramce, a jego niepewna interwencja chyba zmyliła pozostałych kolegów. W trójce defensorów był najsłabszy, bo rzadko zapędzał się na połowę przeciwnika i był zamieszany w akcje bramkową gospodarzy.

4/12
Kamil Glik - 5...

Kamil Glik - 5

Już w 15 sekundzie po faulu na obrońcy kadry Ricard Fernandez zobaczył czerwoną kartkę. Nie licząc tej akcji występ Glika podobny był do tego w wykonaniu Szczęsnego - nie miał wiele pracy.

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

ŁKS Commercecon już bez Valentiny Diouf

Najpiękniejszy obrazek finału Pucharu Polski. Kibic Pogoni z fanką Wisły pod rękę