Oceniamy ŁKS. Po raz kolejny pokazali, że są prawdziwą drużyną!

(bart)
Michał Kołba - 3. Przede wszystkim znów zachował czyste konto. A czegóż chcieć więcej od bramkarza. Tak naprawdę raz był zmuszony do poważniejszej interwencji.
Oceniamy piłkarzy ŁKS po meczu z GKS w Jastrzębiu (wygranym 2:0) w skali od 0 - występ beznadziejny do 5 - występ znakomity.

Tokio Flesz

Wideo

Komentarze 11

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

a
ap cwele
ooo golden rain.....teraz się postaraj i tym złotym deszczykiem cała galerę klepsydra ole ole
R
Rain
2019-05-05T15:58:57 02:00, ap cwele:

uuu i ten bidny grabarz będzie musiał promocje zrobić w klepsydrze żeby kasy nie brakło.....może wprowadzą mogiły zbiorowe???? albo hop do dołka dwa znicze gratis ????

byłeś u lekarza reaktywacyjno pało? Jeżeli nie, to smaruj, bo ból dupki masz ogromny.

G
Gość
2019-05-05T13:47:27 02:00, ŁKS 1908:

Bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy !!! :)

2019-05-05T15:23:54 02:00, Gość:

Na jeden sezon

2019-05-05T19:06:23 02:00, Gość:

Zamknij ryj reaktywacjo trupa

A z rok będziecie pisać ekstraklasa chamy do 1 ligi spadamy

G
Gość
2019-05-05T13:47:27 02:00, ŁKS 1908:

Bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy !!! :)

2019-05-05T15:23:54 02:00, Gość:

Na jeden sezon

Zamknij ryj reaktywacjo trupa

G
Gość
2019-05-05T13:47:27 02:00, ŁKS 1908:

Bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy !!! :)

2019-05-05T15:23:54 02:00, Gość:

Na jeden sezon

Sraltes jeszcze zleci do 3 w przyszlym roku za lapownictwo

G
Gość
2019-05-05T15:58:57 02:00, ap cwele:

uuu i ten bidny grabarz będzie musiał promocje zrobić w klepsydrze żeby kasy nie brakło.....może wprowadzą mogiły zbiorowe???? albo hop do dołka dwa znicze gratis ????

Ty debilu

a
ap cwele
uuu i ten bidny grabarz będzie musiał promocje zrobić w klepsydrze żeby kasy nie brakło.....może wprowadzą mogiły zbiorowe???? albo hop do dołka dwa znicze gratis ????
G
Gość
2019-05-05T15:28:35 02:00, Biały Człowiek!!!!:

Hoffman ty jeba..na wstydzewska szmato , tak bardzo cię boli że ŁKS awansował i chu.. cię ściska z żalu że twój wstydzew nie może się pochwalić tym jak ŁKS gra . My zrobimy wszystko by akredytacje ci zabrali i żebyś nigdy nie wszedł na ŁKS ..

Ta możecie sobie poszczekac

B
Biały Człowiek!!!!
Hoffman ty jeba..na wstydzewska szmato , tak bardzo cię boli że ŁKS awansował i chu.. cię ściska z żalu że twój wstydzew nie może się pochwalić tym jak ŁKS gra . My zrobimy wszystko by akredytacje ci zabrali i żebyś nigdy nie wszedł na ŁKS ..
G
Gość
2019-05-05T13:47:27 02:00, ŁKS 1908:

Bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy !!! :)

Na jeden sezon

Ł
ŁKS 1908
Bójcie się chamy do ekstraklasy wracamy !!! :)
Dodaj ogłoszenie