Obywatel Ukrainy wykręcił ręce sprzedawczyni, żeby ukraść czekolady i piwo

Anna Janiszewska
Anna Janiszewska
27-letni obywatel Ukrainy wszedł do sklepu spożywczego mieszczącego się przy ul. Wojska Polskiego próbując ukraść dwie czekolady i piwo. Chciał je schować pod ubraniem. Zauważyła to ekspedientka, a kiedy podeszła do niego, aby to sprawdzić, 27-latek był agresywny - wykręcił jej ręce i uciekł. Sprawę zgłosiła na policję dopiero dwa dni później.

Policjanci przejrzeli monitoring i sporządzili rysopis sprawcy. Kiedy jechali, aby zabezpieczyć mecz piłki nożnej, zobaczyli podejrzanego 27-latka. Próbowali do niego podjeść, ale na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać.

Złodziej ciamajda! Włamał się do sklepu i zgubił kwity ze "s...

Funkcjonariuszom udało się go jednak zatrzymać pomimo tego, że mężczyzna stawiał opór, zachowywał się agresywnie i nie słuchał poleceń policjantów.
Okazało się, że 27-latek przebywa w Polsce od kwietnia tego roku i nie ma stałego miejsca zamieszkania.
Za kradzież rozbójniczą grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Zobacz też:

Wideo

Komentarze 26

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

500 plus
2019-06-21T15:31:01 02:00, Pryk:

Powinni go wywalić z PL z brakiem możliwości ma teren kraju. Jeszcze mamy płacić na takiego podatki...

2019-06-21T21:50:58 02:00, Hehe:

Przecież to on pracuje i płaci podatki na twoje zasiłki, menelu.

Widzisz frajerze głupi. A ty płacisz podatki na moje 500 plus które dostaje na czwórkę dzieci. Tylko chodzi o to że ja nie mam dzieci. I kto tu jest menelem?

X
Xcc

Wypad do siebie i dozywotni zakaz wjazdu do Polski

G
Gość

STOP BANDERYZACJI POLSKI!!!

D
Deklaracja publiczna
2019-06-21T03:29:49 02:00, Fred:

A ilu polaczków to złodzieje?

Podaj jeden przykład a na twoim koncie jeszcze dzisiaj pojawi 1000 zł. I tak przez 100 tygodni w każdy piątek na koncie będziesz miał 1000 zł. Jest to moja deklaracja publiczna art 919-921 kc

P
Pryk

Powinni go wywalić z PL z brakiem możliwości ma teren kraju. Jeszcze mamy płacić na takiego podatki...

p
pedalot

Jeszcze dzisiaj składam zawiadomienie. Pełno tu mowy nienawiści! Skończy się wam to eldorado na forum!!!

G
Gość
2019-06-21T09:30:01 02:00, Łodzianin:

Dzicz banderowska zalewa Polskę. To już zaczyna być niebezpieczne. Gdzie się nie odwrócisz wszędzie ich słychać.

2019-06-21T10:43:12 02:00, Gość:

tak jak Polaków w UK Niemczech Holandii itp

2019-06-21T13:58:44 02:00, bandera:

Polacy nie wyglądają jak flejtuchy za granicą, nie piją gorzały gdzie popadnie i znają języki.

hahahaahahahahahahahah obejrzyj sobie jak to ogarnąć Berlin ,lub Polacy w Berlinie,lub Tomek irokez z Berlina i w UK tak pełno jest naszych wspaniałych rodaków

b
bandera
2019-06-21T09:30:01 02:00, Łodzianin:

Dzicz banderowska zalewa Polskę. To już zaczyna być niebezpieczne. Gdzie się nie odwrócisz wszędzie ich słychać.

2019-06-21T10:43:12 02:00, Gość:

tak jak Polaków w UK Niemczech Holandii itp

Polacy nie wyglądają jak flejtuchy za granicą, nie piją gorzały gdzie popadnie i znają języki.

G
Gość
2019-06-21T09:30:01 02:00, Łodzianin:

Dzicz banderowska zalewa Polskę. To już zaczyna być niebezpieczne. Gdzie się nie odwrócisz wszędzie ich słychać.

tak jak Polaków w UK Niemczech Holandii itp

Ł
Łodzianin

Dzicz banderowska zalewa Polskę. To już zaczyna być niebezpieczne. Gdzie się nie odwrócisz wszędzie ich słychać.

b
bandera

chlają wódę nad wodą nawet w największe upały...

G
Gość

Więcej niech ich sprowadzą...

G
Gość
2019-06-20T21:42:44 02:00, Gość:

Wyslac go na Ukraine bez mozliwosci jakiej kolwiek emigracji. Jest tylu Ukraincow ze juz mnie to zaczyna wkurzac gdzie sie nie rusze slychsc ich belkot

2019-06-20T21:49:45 02:00, Gość:

tak samo mogą powiedzieć Anglicy o nas i Niemcy,Holendrzy itp

Niech mówią. Co Ty ich tak bronisz? Sam jesteś Ukraińcem.

G
Gość
2019-06-20T21:42:44 02:00, Gość:

Wyslac go na Ukraine bez mozliwosci jakiej kolwiek emigracji. Jest tylu Ukraincow ze juz mnie to zaczyna wkurzac gdzie sie nie rusze slychsc ich belkot

Jebać ich. Jestem tego samego zdania.

F
Fred

A ilu polaczków to złodzieje?

Dodaj ogłoszenie