18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Obrazy studentek ASP na przystankach [zdjęcia]

G
Jeden z obrazów znajduje się na przystanku przy al. Palki. Łukasz Kasprzak
Od kilku dni na chodnikach wokół sześciu przystanków autobusowych w centrum miasta można podziwiać obrazy Aleksandry Adamczuk i Pauliny Nawrot, dwóch studentek łódzkiej ASP.

Dzieła to część pracy dyplomowej artystek. Obrazy, które są utrzymane w konwencji komiksu można oglądać po wiatami przy al. Palki, obok ASP, na ul. Północnej pod Teatrem Muzycznym, na ul. Tuwima, niedaleko wejścia do parku im. Sienkiewicza, na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Targowej oraz al. Piłsudskiego i ul. Kilińskiego. Malowidła powstały dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego i Fundacji Urban Forms.
Projekt pochłonął 35 tys. zł.

Wideo

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marzena

35tys. złotych.. Wydaje mi się, że Łódź ma jednak trochę inne potrzeby (na które mogłaby zostać wydana ta kwota) niż malowidła chodnikowe... Pomijam fakt, że te nasze chodniki są w takim stanie, że ciężko po nich chodzić nie wspominając już o przejechaniu po nim wózkiem z dzieckiem... No, ale być może malowidła to próba retuszu..?

V
Vic

Zaraz dojda do tego pety, gumy do żucia, psie kupy itd.
A wiecie czemu na zime to zrobiły? Aby widac tego nie było.

A
Anka

jak dokonać darowiznę , aby nie budzić podejrzeń - tak właśnie.Ten niby projekt to lipa za nasze pieniądze, nikomu nie służy, za tydzień nie będzie po nim śladu.

D
Do tego poniżej

To pomagaj! Weź kredyt i zostań mecenasem sztuki. Te "arcydzieła" zmyją się po pierwszej zimie. Nieważne jakimi farbami je namalują, tak czy tak sól, buciory i łopaty zrobią swoje...

d
do ://

Młodym trzeba pomagać!

e
ehh

to na palki to nie wiem co to jest jakis szajs a to na piłsudzkiego spoko fajne

://

Ja pier*ole. W budżecie braknie nam 40 mln złotych a miasto dofinansowuje "artystki" dając 35 tys. na ich pracę zaliczeniową. BRAWO!

Dodaj ogłoszenie