Nożownik zaatakował pasażera w tramwaju!

Edward Mazurkow
Łódzka policja poszukuje bandyty z nożem, który w tramwaju linii 2 jadącym ul. Limanowskiego w kierunku Żabieńca próbował zrabować plecak jednemu z pasażerów. Pokrzywdzony nie chciał oddać swojej własności. Wtedy bandyta dwa razy pchnął go nożem i uciekł, gdy tramwaj zatrzymał się na przystanku przy ul. Urzędniczej.

Na poszukiwanie bandyty wyruszyły policyjne patrole piesze i zmotoryzowane.

PL MMA 72 na żywo
Ostrzyżony na łyso wysoki mężczyzna z nożem napadł w tramwaju na pasażera Chciał mu zrabować plecak Pokrzywdzony z ranami przedramienia trafił do szpitala.

Do tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w czwartek około godz. 10. Kobieta, która wówczas nim jechała i była naocznym świadkiem napadu, tak relacjonuje zdarzenie:

„Tramwaj był pełen ludzi - matek z dziećmi i osób starszych. (...) Chłopak siedział z plecakiem, a ten chciał mu go ukraść. Zaczęli się mocno szarpać. Plecak został w rękach właściciela. Kiedy tramwaj się zatrzymał, a napastnik wyskoczył na przystanku, z rękawa kurtki trysnęła krew. Okazało się, że chłopak z plecakiem został dość ostro potraktowany nożem. Większość ludzi rzuciła się mu na pomoc, jedni uciskali ranę, inni dzwonili po policję i pogotowie, jeszcze inni pobiegli do pobliskiej apteki po opatrunki, dzięki czemu udało się szybko pomóc pokrzywdzonemu”.

Sebastian Grochala, rzecznik łódzkiego MPK, mówi że dyspozytor zalarmował policję i pogotowie ratunkowe. Ranny (około 30-latek) trafił do szpitala MSWiA przy ul. Północnej, gdzie był operowany. Ma dwie rany kłute w lewym przedramieniu. Jak informuje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej, ma przecięte mięśnie. Jego życiu nie zgraża niebezpieczeństwo, ale nadal przebywa w szpitalu.

Nożownik uciekł w stronę ul. Wrocławskiej. Mł. insp. Joanna Kącka, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji informuje, że na jego poszukiwanie wyruszyły patrole. Niestety, nie udało się go schwytać. Policjanci spisali świadków, zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu i wykonali oględziny kryminalistyczne miejsca zdarzenia.

Śledztwo prowadzi komisariat policji przy ul. Ciesielskiej 27, tel. 42 6651500 (czynny całą dobę).

PLMMA 72 NA ŻYWO ONLINE. SZYMON KOŁECKI MMA NA ŻYWO. GALA MMA NA ŻYWO ONLINE WALKA KOŁECKIEGO
LAHTI RELACJA NA ŻYWO. STREAM LAHTI 2017. WYNIKI LAHTI TRANSMISJA. LAHTI RELACJA LIVE 4.03

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Pogoda na dziś (x.news/TVN Meteo)