Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Będąc piłkarzem po raz pierwszy zagrał przeciwko Widzewowi...

Nowy trener Widzewa. Kim jest? Strzelił gola Widzewowi, prezentował wyjątkowe cieszynki ZDJĘCIA

Będąc piłkarzem po raz pierwszy zagrał przeciwko Widzewowi 19 sierpnia 2000 roku, kiedy Zagłębie pokonało Widzew 4:2. ENkeleid Dobi pojawił się na boisku na minutę, zmieniając Zbigniewa Grzybowskiego. Grał razem z Dariuszem Żurawiem, Jerzym Podbrożnym, a przeciwko m.in. Rafałowi Pawlakowi i Andrzejowi Michalczukowi i Mirosławowi Szymkowiakowi z Widzewa.
W kwietniu 2001 roku wystąpił na stadionie Widzewa w przegranym 0:1 meczu (gol dla łodzian Bartosza Tarachulskiego). Grał od 1 do 55 minuty.
W następnym sezonie strzelił gola Widzewowi. Trafił w 6 minucie meczu rozegranego 15 września 2001. Pokonał Adama Piekutowskiego, a Zagłębie wygrało 2:0.
Jeszcze raz wystąpił na stadionie Widzewa 30 października 2002 roku w meczu Pucharu Polski. Grał w ataku Zagłębia Lubin, ale nie pokonał Zbigniewa Robakiewicza. Obrońcy Michał Stasiak i Tomasz Ciesielski byli wtedy nie do przejścia dla kandydata na trenera Widzewa.
Kibice pamiętają Dobiego z boiska. Fajne cieszynki kiedyś prezentował, w Zagłębiu Lubin, "dzwoniąc" ze zdjętego buta po strzeleniu bramki - przypomina starszy sympatyk.

Jak kochają się Polacy? Uwaga... Możesz się zdziwić!

Przed nami mecz Iga Świątek - Xiyu Wang w Madrycie. Gdzie i o której obejrzeć?