Nowy system sprawdzania czasu pracy urzędników. Będzie ewidencja elektroniczna

Anna Janiszewska
Anna Janiszewska
Urząd Miejski chce wprowadzić elektroniczną ewidencję czasu pracy. Specjalnie rejestratory mają zostać zamontowane w siedmiu lokalizacjach - przy ul. Zamkowej 16, św. Jana 4 i św. Jana 10, Narutowicza 33, Kościuszki 18, Kościuszki 22 i Jana Pawła 68, czyli we wszystkich wydziałach urzędu, a także Urzędzie Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i archiwum zakładowego. Czytaj więcej na następnej stronie ao
Urząd Miejski chce wprowadzić elektroniczną ewidencję czasu pracy. Specjalnie rejestratory mają zostać zamontowane w siedmiu lokalizacjach - przy ul. Zamkowej 16, św. Jana 4 i św. Jana 10, Narutowicza 33, Kościuszki 18, Kościuszki 22 i Jana Pawła 68, czyli we wszystkich wydziałach urzędu, a także Urzędzie Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i archiwum zakładowego.

- Przez kartę zbliżeniową system ma rejestrować wejścia i wyjścia z aktualną godziną, z uwzględnieniem wyjść służbowych i prywatnych. Kartę zbliżeniową dostaną wszyscy pracownicy. Takie rozwiązanie pozwoli odejść od tradycyjnego ewidencjonowania obecności w pracy i czasu pracy w formie papierowej - tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Pabianicach.
Ma to ułatwić rozliczanie czasu pracy i zmniejszyć ilość papierowych dokumentów, które muszą być przechowywane latami. Jeśli uda się znaleźć wykonawcę, będzie on miał 2 miesiące na wdrożenie systemu. Oferty można składać do 26 sierpnia.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 3

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianin
2019-08-22T14:46:05 02:00, Gość:

To jest wyśmienita informacja, nikt nie będzie pracował po godzinach.

dla uczciwie pracujących tak, dla cwaniaków to info już nie będzie takie znakomite

P
Pracujesz.to masz
2019-08-22T14:46:05 02:00, Gość:

To jest wyśmienita informacja, nikt nie będzie pracował po godzinach.

Ani w uja cią że był a go nie bylo.brawo niema płacy za nic nie robienie.a musiało być coś na zeczy że się na to zdecywoali

G
Gość

To jest wyśmienita informacja, nikt nie będzie pracował po godzinach.

Dodaj ogłoszenie