Nowy rekord Polski - Widzew sprzedał aż 16377 karnetów!

(bart)Zaktualizowano 
Kibice Widzewa znów pokazali, jak bardzo wspierają swój klub
Kibice Widzewa znów pokazali, jak bardzo wspierają swój klub grzegorz gałasiński
Działacze Widzew poinformowali, że od dzisiaj rekord Polski w sprzedaży karnetów wynosi 16377. Właśnie tyle ich nabyli fani drużyny z al. Piłsudskiego. Pod tym względem są więc najlepsi w kraju!

Sprzedaż karnetów na mecze drugoligowych piłkarzy Widzewa w sezonie 2019/2020 rozpoczęła się 19 czerwca.

W pierwszym etapie kibice mogli przedłużać swoje wejściówki z zachowaniem dotychczasowego miejsca. Do 5 lipca zdecydowało się na to ponad 11,5 tysiąca osób.

W następnej kolejności udostępniono przedłużanie abonamentów z możliwością zmiany miejsca na stadionie. Drugi etap zakończył się 15 lipca, a licznik zatrzymał się wówczas na 15248 karnetach.

17 lipca do otwartej sprzedaży trafiło nieco ponad 1000 karnetów - znalazły one nabywców… w niecałe pół godziny.

Tydzień później, po zaksięgowaniu wszystkich płatności, okazało się, że kibice Widzewa po raz kolejny ustanowili rekord Polski w zakupie karnetów. Licznik zatrzymał się na liczbie 16 362 sprzedanych abonamentów. Było to możliwe dzięki częściowemu umieszczeniu karnetów fundowanych w strefie buforowej. W trakcie meczu, podczas którego nie będzie potrzeby wydzielania strefy buforowej, będzie ich do wykorzystania więcej, zaś w przypadku meczu podwyższonego ryzyka z koniecznością zachowania pełnego bufora - pozostanie ich mniej.

Nie był to jednak koniec sprzedaży. Cały czas prowadzono bowiem dystrybucję karnetów VIP, dostępnych poza systemem elektronicznym. 2 sierpnia zakończono ten etap - ostatecznie Widzew sprzedał 16 377 karnetów, co jest oczywiście nowym rekordem Polski.

- Kibice są wspaniali, dzięki nim każdy mecz w Sercu Łodzi to święto i zabawa, w której wspólnie udział biorą tak różni ludzie. Myślę, że w nowym sezonie emocji na trybunach i boisku nie zabraknie - powiedziała prezes Widzewa Martyna Pajączek.

31 lipca klub uruchomił listę rezerwacyjną na karnety na przyszły sezon dla osób, które nie miały szczęścia, żeby nabyć abonamenty na obecny sezon. Jeśli w przed kolejnymi rozgrywkami pojawią się karnety w wolnej sprzedaży, kibice z listy rezerwowej będą mogli kupić je wcześniej. 2 sierpnia od rana w systemie było już zarejestrowanych ponad 950 osób. Zapisy na listę rezerwacyjną prowadzone będą do końca sierpnia.

Kolejne rekordy Polski sprzedanych karnetów ustanowione przez kibiców Widzewa:
marzec 2017 - 15 310
lipiec 2017 - 15 903
marzec 2018 - 16 224
lipiec 2018 - 16 311
marzec 2019 - 16 339
sierpień 2019 - 16 377

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 48

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-02T23:03:50 02:00, Gość:

po ile te karnety bo sołtys u nas w Będzelinie się pyta?

2019-08-03T07:54:53 02:00, Gucio z galery:

Na przeuroczej wiacie karnet 480 zł.Gratis miętoszenie wora i turlanie karmelowych bobów. Wiwat tęczowy ap gałka.

niezrozumiałeś.... ale czego ja oczekiwałem. Sołtys pyta o widzewiu bo chcielim ze wsi podjechać kiełbaskę zjeść od Mafii i seteczke przyjąć żeby w różowych okularach mecz ligi miszczów obejrzeć ....

a
as
2019-08-03T11:10:00 02:00, Łodzianin:

Płacz sfrustrowanych różowych parchów z kałesu najlepszym znakiem że w Widzewie dzieje się coraz lepiej :)

na mecze nie chodzisz chyba że w końcu kupiłeś misiu karnet ale na łamach gazety pierwszy internetowy chuligan wstydzewski

R
Rodowity Łodzianin
2019-08-03T10:17:39 02:00, Rodowity Łodzianin:

to nie jest serce Łodzi tylko byczyńskie pastwisko

Łodzianie nie krzyczeliby róg, róg, róg, gol, gol, gol bo my w nazwie mamy Łódzki, więc oni nie zasługują na miano Łodzian.

WSTYD- pisze to do normalnych.

W której lidze krzyczeliście róg, róg, róg?... W tej samej ... buaha ha

2019-08-03T11:44:09 02:00, Fikimiki:

I radość, ze derby są bez kibiców gości. Za to mieli czerwone pelerynki i klaskali razem w takt spikera :))))))))))))))

Nie zapomnij, że wtedy krzyczeli: ,, Derby są nasze":))

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy

Kolejny ``artykuł`` wypuszczony przez Express by Pierdzewiaki mogli polerować swoje mocno podniesione ego i dławić się swoją megalomanią. Szczycić się biciem rekordu który nikogo nie interesuje, tak to tylko Widzew potrafi! Widzew to zaawansowany stan chorego umysłu!

Tym czasem ja niedługo idę oglądać w akcji ekstraklasowy ŁKS w meczu z Lechem!

F
Fikimiki
2019-08-03T10:17:39 02:00, Rodowity Łodzianin:

to nie jest serce Łodzi tylko byczyńskie pastwisko

Łodzianie nie krzyczeliby róg, róg, róg, gol, gol, gol bo my w nazwie mamy Łódzki, więc oni nie zasługują na miano Łodzian.

WSTYD- pisze to do normalnych.

W której lidze krzyczeliście róg, róg, róg?... W tej samej ... buaha ha

I radość, ze derby są bez kibiców gości. Za to mieli czerwone pelerynki i klaskali razem w takt spikera :))))))))))))))

F
Fijol
2019-08-03T11:10:00 02:00, Łodzianin:

Płacz sfrustrowanych różowych parchów z kałesu najlepszym znakiem że w Widzewie dzieje się coraz lepiej :)

„Różowych”????? Kolejne ksero, jak „serce Łodzi” i wiele innych. To wy od zawsze jesteście „różowi” ze względu na kolor waszej „armii” buahahaha :)))))))

Ł
Łodzianin

Płacz sfrustrowanych różowych parchów z kałesu najlepszym znakiem że w Widzewie dzieje się coraz lepiej :)

R
Rodowity Łodzianin

to nie jest serce Łodzi tylko byczyńskie pastwisko

Łodzianie nie krzyczeliby róg, róg, róg, gol, gol, gol bo my w nazwie mamy Łódzki, więc oni nie zasługują na miano Łodzian.

WSTYD- pisze to do normalnych.

W której lidze krzyczeliście róg, róg, róg?... W tej samej ... buaha ha

G
Gość

Ludzi niezrównoważonych psychicznie ciągle jak widać przybywa ! Przykre ale prawdziwe . Kiełbasiarze górą !

F
Fijol

Buahahaha :)))))))))))))) i te ksera : „serce Łodzi „ na widzewu :)))))))) nieudacznicy z byczyny. Znów was wydymają :)))))))))

G
Gość
2019-08-02T15:55:23 02:00, Wiesiek rts:

No to spokojnie możemy spaść do 3 ligi, karnetów już nikt nie przebije szczególnie w 3 lidze. Oooooooooooooo robak ole ole ole robak ole

2019-08-02T16:11:50 02:00, Anty ap eł-kałes:

Potomku Hiszberga i Heinmana nie pamiętasz już jak Widzew zaprzepaścił awans to pisaliście że karnetowe szaleństwo już się zakończy? Nic z tego. Jesteśmy potęgą jeśli chodzi o kibiców. A ty obrzezańcu nie podawaj się za widzewiaka bo jesteś na to za głupi. Wyj dalej cwelu żydowski. Pozwalam ci.

Potomku Oschera Kohna i Lutka Rosenbauma

Fakt, że tluszcza wieśniaków najlepiej czyje się w kupie i uwielbiają to że są razem to wątpliwy powód do chwalenia się żydzewski śmieciu. Z kibicowaniem drużynie piłkarskiej to nie ma nic wspólnego bo takiej drużyny parchu nie macie.

G
Gucio z galery
2019-08-02T23:03:50 02:00, Gość:

po ile te karnety bo sołtys u nas w Będzelinie się pyta?

Na przeuroczej wiacie karnet 480 zł.Gratis miętoszenie wora i turlanie karmelowych bobów. Wiwat tęczowy ap gałka.

G
Gość

po ile te karnety bo sołtys u nas w Będzelinie się pyta?

Ł
Łodzianin
2019-08-02T19:34:39 02:00, Rodowity Łodzianin:

Gratulacje za najlepszy wynik w sprzedaży karnetów. Szczerze 💪 Jesteście najliczniejsi, najzabawniejsi, najśmieszniejsi

Będziecie mogli krzyczeć róg róg róg, grać na luzie itd i jak uczy życie znowu przeżywać rozczarowania. Ale za ilość sprzedanych karnetów... Szacun, to jak to było iw której lidze róg róg róg, a w tej samej lidze ha ha ha

10/10. karnety i długo długo nic

s
smutne ale prawdziwe

miliony sprzedanych karnetów,rekordy, pomnik, blaszak, a awansu jak

nie było tak nie ma...

Dodaj ogłoszenie