Nowy fotoradar na ulicach Łodzi. Gdzie stanie urządzenie i będzie "polować" na kierowców?

Lila Sayed
Lila Sayed
Zaktualizowano 
Kolejny fotoradar będzie mierzył prędkość samochodów na łódzkich ulicach, a kierowcom z ciężką nogą „pstrykał” zdjęcia. Zobacz, gdzie ITD postawi urządzenie- kliknij dalej archiwum Polska Press
Kolejny fotoradar będzie mierzył prędkość samochodów na łódzkich ulicach, a kierowcom z ciężką nogą „pstrykał” zdjęcia.

Urządzenie stanie na al. Włókniarzy (w rejonie skrzyżowania z ul. Srebrzyńską) prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Fotoradar zostanie przeniesiony z miejscowości Rewica Szlachecka (gm. Jeżów), gdzie dotychczas „polował” na piratów drogowych. W związku z otworzeniem autostrady A1 , ruch w Rewicy zmniejszył się i urządzenie stało się mało przydatne. Dlatego Generalna Inspekcja Transportu Drogowego postanowiła przenieść je we wskazane przez policję, niebezpieczne miejsce na mapie Łodzi.
Na łuku drogi al. Włókniarzy (przy ul. Srebrzyńśkiej) często dochodzi do wypadków (przyczyną większość jest nadmierna prędkość). Fotoradar ma to zmienić...

Obecnie w Łodzi fotoradar działa na ul. Pabianickiej, al. Palki i al. Włókniarzy (przy skrzyżowaniu z ul. św. Teresy).

Przypominamy, że niedawno uruchomiono fotoradar w Woli Zaradzynskiej (gm. Ksawerów) pod Łodzią. Urządzenie postawiono na dk nr 71 w rejonie szkoły podstawowej. Tylko w pierwszej dobie od włączenia fotoradar "pstryknął" sto zdjęć. Podłączenie go trwało 8 miesięcy z powodu zwłoki PGE.

Już działa nowy fotoradar pod Łodzią. W pierwszej dobie od w...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 41

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

l
lodzermensch
21 sierpnia, 6:59, Berti:

Radarów powinno być dużo więcej. Aż prosi się na Bartoszewskiego (dawna włókniarzy) na wysokości przejścia dla pieszych przy ogródkach działkowych. Tam nikt e jeździ 50km/h a Policji nie widziałem tam nigdy

Bartoszewskiego dawna Włokniarzy?!? Z jakiej wsi jesteś?!

g
gosc
2019-08-20T10:39:51 02:00, xxx:

W Łodzi jest stanowczo za mało fotoradarow! Powinno ich być co najmniej 5 razy tyle aby studziły co po niektórych asów prędkości

2019-08-20T10:53:16 02:00, gosc:

Idiota co jezdzi rowerem albo chodzi na pieszo sie wypowiedzial. To nie jest po to zeby bylo bezpieczniej tylko po to zeby hanka szklanka walila wiecej pieniedzy od juz sterroryzowanych kierowcow w tym miescie

2019-08-20T14:14:54 02:00, xxx:

Idiota odpowiada! Nie jeżdżę rowerem ani nie chodzę piechotą ale jeżdżę samochodem i czuję się jak idiota gdy jadę zgodnie z przepisową prędkością i wszyscy mnie wyprzedzają. Po za tym jakim prawem nazywasz mnie publicznie idiotą. Może byś odwiedził psychiatrę. Wpływy zaś z mandatów nie idą do Hanki szklanki (dla ciebie Pani Prezydent) tylko do budżetu państwa czyli urzędu skarbowego w Opolu. Warto coś o tym wiedzieć jak już się szczeka publicznie.

2019-08-20T15:38:52 02:00, Gosc:

Nie glosowalem na Hankę szklankę więc jest mi ona obojętna a wresz uważam że szkodzi kierowca jeżdżącym po tym miejscie a jesteś idiotą bo skoro nie jesteś w stanie pojąć że fotoradar nie gwarantuje bezpieczeństwa to kim jesteś właśnie naiwnym idiota. Już w Anglii statystyki dawno temu pokazały że po zmniejszeniu ilości fotoradarów liczba wypadków nie wzrosła a wręcz zmalała

2019-08-20T17:53:17 02:00, Misiek Pysiek:

Nazywanie nieznajomej osoby idiotą źle świadczy o odpowiadającym. Chciałbyś aby Ciebie tak nazywano?

Poza tym w Anglii kierowcy jeżdżą inaczej. Nasi polscy ułani szos pędzą tak, jakby zatrzymywali się tylko przed wybuchami atomowymi. Wiem bo jeżdżę po Łodzi od wielu lat i akurat aleja Włókniarzy to moja częsta droga do pracy i do domu. Wiele już tam widziałem, miałem też wypadek (skasowany przód auta) gdy 19-latek w swoim 30-letnim BMW wymusił pierwszeństwo przy Ogrodowej.

2019-08-20T18:55:59 02:00, Gość:

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

2019-08-21T05:44:48 02:00, Golden rain:

A to ciekawe, mówisz nie prędkość, hmmm. To powiedz, dla czego w każdej telewizyjnej wypowiedzi policjanta jest zdanie" główną przyczyną zaistniałych wypadków jest nadmierna prędkość". Potrafisz to logicznie wyjaśnić.

2019-08-21T06:56:02 02:00, Rem:

I ten sposób odczarują magię niebezpiecznego zakrętu. Już nie będzie tam wypadków a jeśli będą to razem ze zdjęciem z fortoradaru

2019-08-21T13:04:42 02:00, gosc:

Policia to nie autorytet tylko aparat represjonowania obywateli przez wladze wiec srednio sa wiarygodni. Do tego widac Idioto ze dalej nic nie rozumiesznie predkosc powoduje typwdki tylko ludzie nie umiejetnie prowadzacy samochody. Samochod sam z siebie nie gna przed siebie wiec wysil te resztki szarych i to zrozum

2019-08-21T15:48:50 02:00, Golden rain:

Jak będziesz potrafił napisać w języku Polskim, daj znać, jaki na razie to bredzisz.

Jak bedziesz mial konkretne kontr argumenty to daj znac na razie dalej pozostajesz idiota

s
silv

Zakręt na Aleja Włókniarzy. Z tego co pamiętam jest tam ograniczenie do 40 km/h ustawione zaraz za skrzyżowaniem, ale jeszcze przed zakrętem.

Zaraz potem na prostej, podniesienie do 60 km/h, czyli ograniczenie do 40 km/h obowiązuje na dość krótkim odcinku.

Dość perfidne ustawienie fotoradaru. Nawet jeśli ustawią tabliczkę ostrzegawczą, to jeszcze przed zakrętem. A zaraz za zakrętem fotoradar niewidoczny w dalszej odelgłości! Niejeden się nadzieje na zdjęcie!

G
Golden rain
2019-08-20T10:39:51 02:00, xxx:

W Łodzi jest stanowczo za mało fotoradarow! Powinno ich być co najmniej 5 razy tyle aby studziły co po niektórych asów prędkości

2019-08-20T10:53:16 02:00, gosc:

Idiota co jezdzi rowerem albo chodzi na pieszo sie wypowiedzial. To nie jest po to zeby bylo bezpieczniej tylko po to zeby hanka szklanka walila wiecej pieniedzy od juz sterroryzowanych kierowcow w tym miescie

2019-08-20T14:14:54 02:00, xxx:

Idiota odpowiada! Nie jeżdżę rowerem ani nie chodzę piechotą ale jeżdżę samochodem i czuję się jak idiota gdy jadę zgodnie z przepisową prędkością i wszyscy mnie wyprzedzają. Po za tym jakim prawem nazywasz mnie publicznie idiotą. Może byś odwiedził psychiatrę. Wpływy zaś z mandatów nie idą do Hanki szklanki (dla ciebie Pani Prezydent) tylko do budżetu państwa czyli urzędu skarbowego w Opolu. Warto coś o tym wiedzieć jak już się szczeka publicznie.

2019-08-20T15:38:52 02:00, Gosc:

Nie glosowalem na Hankę szklankę więc jest mi ona obojętna a wresz uważam że szkodzi kierowca jeżdżącym po tym miejscie a jesteś idiotą bo skoro nie jesteś w stanie pojąć że fotoradar nie gwarantuje bezpieczeństwa to kim jesteś właśnie naiwnym idiota. Już w Anglii statystyki dawno temu pokazały że po zmniejszeniu ilości fotoradarów liczba wypadków nie wzrosła a wręcz zmalała

2019-08-20T17:53:17 02:00, Misiek Pysiek:

Nazywanie nieznajomej osoby idiotą źle świadczy o odpowiadającym. Chciałbyś aby Ciebie tak nazywano?

Poza tym w Anglii kierowcy jeżdżą inaczej. Nasi polscy ułani szos pędzą tak, jakby zatrzymywali się tylko przed wybuchami atomowymi. Wiem bo jeżdżę po Łodzi od wielu lat i akurat aleja Włókniarzy to moja częsta droga do pracy i do domu. Wiele już tam widziałem, miałem też wypadek (skasowany przód auta) gdy 19-latek w swoim 30-letnim BMW wymusił pierwszeństwo przy Ogrodowej.

2019-08-20T18:55:59 02:00, Gość:

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

2019-08-21T05:44:48 02:00, Golden rain:

A to ciekawe, mówisz nie prędkość, hmmm. To powiedz, dla czego w każdej telewizyjnej wypowiedzi policjanta jest zdanie" główną przyczyną zaistniałych wypadków jest nadmierna prędkość". Potrafisz to logicznie wyjaśnić.

2019-08-21T06:56:02 02:00, Rem:

I ten sposób odczarują magię niebezpiecznego zakrętu. Już nie będzie tam wypadków a jeśli będą to razem ze zdjęciem z fortoradaru

2019-08-21T13:04:42 02:00, gosc:

Policia to nie autorytet tylko aparat represjonowania obywateli przez wladze wiec srednio sa wiarygodni. Do tego widac Idioto ze dalej nic nie rozumiesznie predkosc powoduje typwdki tylko ludzie nie umiejetnie prowadzacy samochody. Samochod sam z siebie nie gna przed siebie wiec wysil te resztki szarych i to zrozum

Jak będziesz potrafił napisać w języku Polskim, daj znać, jaki na razie to bredzisz.

g
gosc
2019-08-20T10:39:51 02:00, xxx:

W Łodzi jest stanowczo za mało fotoradarow! Powinno ich być co najmniej 5 razy tyle aby studziły co po niektórych asów prędkości

2019-08-20T10:53:16 02:00, gosc:

Idiota co jezdzi rowerem albo chodzi na pieszo sie wypowiedzial. To nie jest po to zeby bylo bezpieczniej tylko po to zeby hanka szklanka walila wiecej pieniedzy od juz sterroryzowanych kierowcow w tym miescie

2019-08-20T14:14:54 02:00, xxx:

Idiota odpowiada! Nie jeżdżę rowerem ani nie chodzę piechotą ale jeżdżę samochodem i czuję się jak idiota gdy jadę zgodnie z przepisową prędkością i wszyscy mnie wyprzedzają. Po za tym jakim prawem nazywasz mnie publicznie idiotą. Może byś odwiedził psychiatrę. Wpływy zaś z mandatów nie idą do Hanki szklanki (dla ciebie Pani Prezydent) tylko do budżetu państwa czyli urzędu skarbowego w Opolu. Warto coś o tym wiedzieć jak już się szczeka publicznie.

2019-08-20T15:38:52 02:00, Gosc:

Nie glosowalem na Hankę szklankę więc jest mi ona obojętna a wresz uważam że szkodzi kierowca jeżdżącym po tym miejscie a jesteś idiotą bo skoro nie jesteś w stanie pojąć że fotoradar nie gwarantuje bezpieczeństwa to kim jesteś właśnie naiwnym idiota. Już w Anglii statystyki dawno temu pokazały że po zmniejszeniu ilości fotoradarów liczba wypadków nie wzrosła a wręcz zmalała

2019-08-20T17:53:17 02:00, Misiek Pysiek:

Nazywanie nieznajomej osoby idiotą źle świadczy o odpowiadającym. Chciałbyś aby Ciebie tak nazywano?

Poza tym w Anglii kierowcy jeżdżą inaczej. Nasi polscy ułani szos pędzą tak, jakby zatrzymywali się tylko przed wybuchami atomowymi. Wiem bo jeżdżę po Łodzi od wielu lat i akurat aleja Włókniarzy to moja częsta droga do pracy i do domu. Wiele już tam widziałem, miałem też wypadek (skasowany przód auta) gdy 19-latek w swoim 30-letnim BMW wymusił pierwszeństwo przy Ogrodowej.

2019-08-20T18:55:59 02:00, Gość:

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

2019-08-21T05:44:48 02:00, Golden rain:

A to ciekawe, mówisz nie prędkość, hmmm. To powiedz, dla czego w każdej telewizyjnej wypowiedzi policjanta jest zdanie" główną przyczyną zaistniałych wypadków jest nadmierna prędkość". Potrafisz to logicznie wyjaśnić.

2019-08-21T06:56:02 02:00, Rem:

I ten sposób odczarują magię niebezpiecznego zakrętu. Już nie będzie tam wypadków a jeśli będą to razem ze zdjęciem z fortoradaru

Policia to nie autorytet tylko aparat represjonowania obywateli przez wladze wiec srednio sa wiarygodni. Do tego widac Idioto ze dalej nic nie rozumiesznie predkosc powoduje typwdki tylko ludzie nie umiejetnie prowadzacy samochody. Samochod sam z siebie nie gna przed siebie wiec wysil te resztki szarych i to zrozum

G
Gość
2019-08-21T06:59:12 02:00, Berti:

Radarów powinno być dużo więcej. Aż prosi się na Bartoszewskiego (dawna włókniarzy) na wysokości przejścia dla pieszych przy ogródkach działkowych. Tam nikt e jeździ 50km/h a Policji nie widziałem tam nigdy

Dokładnie. Ja widziałem tam Policję tylko na okoliczność wypadku! I racja - tam NIKT nie jeździ 50 km/h.

B
Berti

Radarów powinno być dużo więcej. Aż prosi się na Bartoszewskiego (dawna włókniarzy) na wysokości przejścia dla pieszych przy ogródkach działkowych. Tam nikt e jeździ 50km/h a Policji nie widziałem tam nigdy

R
Rem
2019-08-20T10:39:51 02:00, xxx:

W Łodzi jest stanowczo za mało fotoradarow! Powinno ich być co najmniej 5 razy tyle aby studziły co po niektórych asów prędkości

2019-08-20T10:53:16 02:00, gosc:

Idiota co jezdzi rowerem albo chodzi na pieszo sie wypowiedzial. To nie jest po to zeby bylo bezpieczniej tylko po to zeby hanka szklanka walila wiecej pieniedzy od juz sterroryzowanych kierowcow w tym miescie

2019-08-20T14:14:54 02:00, xxx:

Idiota odpowiada! Nie jeżdżę rowerem ani nie chodzę piechotą ale jeżdżę samochodem i czuję się jak idiota gdy jadę zgodnie z przepisową prędkością i wszyscy mnie wyprzedzają. Po za tym jakim prawem nazywasz mnie publicznie idiotą. Może byś odwiedził psychiatrę. Wpływy zaś z mandatów nie idą do Hanki szklanki (dla ciebie Pani Prezydent) tylko do budżetu państwa czyli urzędu skarbowego w Opolu. Warto coś o tym wiedzieć jak już się szczeka publicznie.

2019-08-20T15:38:52 02:00, Gosc:

Nie glosowalem na Hankę szklankę więc jest mi ona obojętna a wresz uważam że szkodzi kierowca jeżdżącym po tym miejscie a jesteś idiotą bo skoro nie jesteś w stanie pojąć że fotoradar nie gwarantuje bezpieczeństwa to kim jesteś właśnie naiwnym idiota. Już w Anglii statystyki dawno temu pokazały że po zmniejszeniu ilości fotoradarów liczba wypadków nie wzrosła a wręcz zmalała

2019-08-20T17:53:17 02:00, Misiek Pysiek:

Nazywanie nieznajomej osoby idiotą źle świadczy o odpowiadającym. Chciałbyś aby Ciebie tak nazywano?

Poza tym w Anglii kierowcy jeżdżą inaczej. Nasi polscy ułani szos pędzą tak, jakby zatrzymywali się tylko przed wybuchami atomowymi. Wiem bo jeżdżę po Łodzi od wielu lat i akurat aleja Włókniarzy to moja częsta droga do pracy i do domu. Wiele już tam widziałem, miałem też wypadek (skasowany przód auta) gdy 19-latek w swoim 30-letnim BMW wymusił pierwszeństwo przy Ogrodowej.

2019-08-20T18:55:59 02:00, Gość:

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

2019-08-21T05:44:48 02:00, Golden rain:

A to ciekawe, mówisz nie prędkość, hmmm. To powiedz, dla czego w każdej telewizyjnej wypowiedzi policjanta jest zdanie" główną przyczyną zaistniałych wypadków jest nadmierna prędkość". Potrafisz to logicznie wyjaśnić.

I ten sposób odczarują magię niebezpiecznego zakrętu. Już nie będzie tam wypadków a jeśli będą to razem ze zdjęciem z fortoradaru

s
slawek52
2019-08-20T11:25:21 02:00, mietek:

Brawo droguwka!

A może byś tak zerknął do słownika ortograficznego?

G
Golden rain
2019-08-20T10:39:51 02:00, xxx:

W Łodzi jest stanowczo za mało fotoradarow! Powinno ich być co najmniej 5 razy tyle aby studziły co po niektórych asów prędkości

2019-08-20T10:53:16 02:00, gosc:

Idiota co jezdzi rowerem albo chodzi na pieszo sie wypowiedzial. To nie jest po to zeby bylo bezpieczniej tylko po to zeby hanka szklanka walila wiecej pieniedzy od juz sterroryzowanych kierowcow w tym miescie

2019-08-20T14:14:54 02:00, xxx:

Idiota odpowiada! Nie jeżdżę rowerem ani nie chodzę piechotą ale jeżdżę samochodem i czuję się jak idiota gdy jadę zgodnie z przepisową prędkością i wszyscy mnie wyprzedzają. Po za tym jakim prawem nazywasz mnie publicznie idiotą. Może byś odwiedził psychiatrę. Wpływy zaś z mandatów nie idą do Hanki szklanki (dla ciebie Pani Prezydent) tylko do budżetu państwa czyli urzędu skarbowego w Opolu. Warto coś o tym wiedzieć jak już się szczeka publicznie.

2019-08-20T15:38:52 02:00, Gosc:

Nie glosowalem na Hankę szklankę więc jest mi ona obojętna a wresz uważam że szkodzi kierowca jeżdżącym po tym miejscie a jesteś idiotą bo skoro nie jesteś w stanie pojąć że fotoradar nie gwarantuje bezpieczeństwa to kim jesteś właśnie naiwnym idiota. Już w Anglii statystyki dawno temu pokazały że po zmniejszeniu ilości fotoradarów liczba wypadków nie wzrosła a wręcz zmalała

2019-08-20T17:53:17 02:00, Misiek Pysiek:

Nazywanie nieznajomej osoby idiotą źle świadczy o odpowiadającym. Chciałbyś aby Ciebie tak nazywano?

Poza tym w Anglii kierowcy jeżdżą inaczej. Nasi polscy ułani szos pędzą tak, jakby zatrzymywali się tylko przed wybuchami atomowymi. Wiem bo jeżdżę po Łodzi od wielu lat i akurat aleja Włókniarzy to moja częsta droga do pracy i do domu. Wiele już tam widziałem, miałem też wypadek (skasowany przód auta) gdy 19-latek w swoim 30-letnim BMW wymusił pierwszeństwo przy Ogrodowej.

2019-08-20T18:55:59 02:00, Gość:

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

A to ciekawe, mówisz nie prędkość, hmmm. To powiedz, dla czego w każdej telewizyjnej wypowiedzi policjanta jest zdanie" główną przyczyną zaistniałych wypadków jest nadmierna prędkość". Potrafisz to logicznie wyjaśnić.

m
mietek

Brawo Zdanowska!

Nareszcie będzie radar

G
Gość
2019-08-20T18:55:59 02:00, Gość:

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

Po co chcesz wyprzedzać prawidłowo jadący pojazd? Przecież w mieście rzadko kiedy możesz jechać powyżej prędkości 50km/h, a według PRD nie możesz przekroczyć prędkości podczas manewru wyprzedzania.

G
Gość
Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

Rozumiem że jazda 50 na godzinę jest skrajnie niebezpieczna według ciebie?

A o co chodzi z tym wyprzedzaniem?

G
Gość
2019-08-20T10:39:51 02:00, xxx:

W Łodzi jest stanowczo za mało fotoradarow! Powinno ich być co najmniej 5 razy tyle aby studziły co po niektórych asów prędkości

2019-08-20T10:53:16 02:00, gosc:

Idiota co jezdzi rowerem albo chodzi na pieszo sie wypowiedzial. To nie jest po to zeby bylo bezpieczniej tylko po to zeby hanka szklanka walila wiecej pieniedzy od juz sterroryzowanych kierowcow w tym miescie

2019-08-20T14:14:54 02:00, xxx:

Idiota odpowiada! Nie jeżdżę rowerem ani nie chodzę piechotą ale jeżdżę samochodem i czuję się jak idiota gdy jadę zgodnie z przepisową prędkością i wszyscy mnie wyprzedzają. Po za tym jakim prawem nazywasz mnie publicznie idiotą. Może byś odwiedził psychiatrę. Wpływy zaś z mandatów nie idą do Hanki szklanki (dla ciebie Pani Prezydent) tylko do budżetu państwa czyli urzędu skarbowego w Opolu. Warto coś o tym wiedzieć jak już się szczeka publicznie.

2019-08-20T15:38:52 02:00, Gosc:

Nie glosowalem na Hankę szklankę więc jest mi ona obojętna a wresz uważam że szkodzi kierowca jeżdżącym po tym miejscie a jesteś idiotą bo skoro nie jesteś w stanie pojąć że fotoradar nie gwarantuje bezpieczeństwa to kim jesteś właśnie naiwnym idiota. Już w Anglii statystyki dawno temu pokazały że po zmniejszeniu ilości fotoradarów liczba wypadków nie wzrosła a wręcz zmalała

2019-08-20T17:53:17 02:00, Misiek Pysiek:

Nazywanie nieznajomej osoby idiotą źle świadczy o odpowiadającym. Chciałbyś aby Ciebie tak nazywano?

Poza tym w Anglii kierowcy jeżdżą inaczej. Nasi polscy ułani szos pędzą tak, jakby zatrzymywali się tylko przed wybuchami atomowymi. Wiem bo jeżdżę po Łodzi od wielu lat i akurat aleja Włókniarzy to moja częsta droga do pracy i do domu. Wiele już tam widziałem, miałem też wypadek (skasowany przód auta) gdy 19-latek w swoim 30-letnim BMW wymusił pierwszeństwo przy Ogrodowej.

Nie prędkość idioto powoduje wypadki tylko kierujący pojazdami ludzie pewnie jesteś jednym z tych co myślą że posiadanie broni równa się strzelaniu do ludzi. W Anglii kierowcy wcale nie jeżdżą wolniej tak samo zapraszam do Berlina albo na obwodnicę Amsterdamu i co jakoś ludzie też tam żyją. Obstawiam że jesteś za tym żeby ludzie jeździli cały czas góra 50 na godzinę już widzę jak wtedy będzie bezpiecznie przy próbie wyprzedzania

G
Gość

Dziwnym trafem ułani w samochodach pokornieją, gdy przekroczą granicę sąsiedniego państwa. Jak to jest? Czemu ten sam ułan, którego ograniczenia i limity nie dotyczą, w Niemczech jeździ zgodnie z przepisami lub z tolerancją 10km/h? Czy jesteśmy w stanie wymyślić ten "magiczny" powód zmiany zachowania?

Tak naprawdę już dawno powinno się podnieść mandaty pięciokrotnie! Za przekroczenie w terenie zabudowanym o 50 km/h i więcej mandat karny 2500zł zatrzymanie prawa jazdy. Już kilku ułanów by się zastanowiło.

Dziwi mnie to, że władzy zupełnie nie zależy na bezpieczeństwu na drogach, ale patrząc na poszanowanie prawa u ludzi władzy nie dziwi nic...

Dodaj ogłoszenie