Nowoczesne osiedle w industrialnej Łodzi - czy znasz...

  Nowoczesne osiedle w industrialnej Łodzi - czy znasz Recanto?

  Materiał informacyjny

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Nowoczesne osiedle w industrialnej Łodzi - czy znasz Recanto?
  Twoje obecne mieszkanie staje się dla Ciebie za małe i zastanawiasz się nad kupnem czegoś większego, a może właśnie poszukujesz swojego pierwszego, własnego lokum? Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego będzie świetnym wyborem, zwłaszcza gdy postawisz na dogodną lokalizację. W tym artykule przedstawiamy idealne rozwiązanie dla mieszkańców Łodzi – osiedle Recanto, które powstaje w samym sercu miasta. Sprawdź, czego możesz się spodziewać, decydując się na zakup mieszkania od inwestora, odpowiedzialnego za tę inwestycję.
  Nowoczesne osiedle w industrialnej Łodzi - czy znasz Recanto?

  Nowe mieszkania w centrum Łodzi


  Kameralna inwestycja, która powstaje w szybkim tempie (jednocześnie są prowadzone dwie fazy budowy), jest zlokalizowana w dzielnicy Górna, graniczącej ze ścisłym centrum miasta – Śródmieściem. Pomiędzy ulicami Senatorską i Milionową będzie się znajdowało pięć budynków, tworzących zwartą bryłę i zaaranżowanych w taki sposób, by znajdująca się pomiędzy nimi przestrzeń, stanowiła wspólne patio, dostępne tylko dla mieszkańców. Okolica, w której powstaje osiedle, jest nieustannie rewitalizowana, dzięki czemu stopniowo pojawiają się tutaj nowe lokale usługowe, miejsca rozrywki i placówki kulturalne – wszystko na wyciągnięcie ręki przyszłych mieszkańców. Ogromną zaletą tej lokalizacji jest również świetne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta – zarówno dla osób zmotoryzowanych (w ciągu kilku minut można dojechać do najważniejszych punktów w mieście), jak i dla tych, którzy korzystają z transportu publicznego – około 210 metrów od osiedla znajduje się przystanek
  autobusowy i tramwajowy.  Osiedle odpowiednie do Twoich potrzeb


  Inwestycja Recanto w Łodzi jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Jeżeli chcesz odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie zależy Ci, by jak najszybciej dotrzeć do centrum miasta – bez konieczności poświęcania kilkudziesięciu minut na dojazd, to jest to zdecydowanie opcja warta rozważenia. Sześciokondygnacyjne budynki ze stylową elewacją w kolorze białym, szarym i wypalanej cegły, kapitalnie wpiszą się w stylistykę pofabrycznej Łodzi. W ofercie dewelopera każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego potrzebom – osoba, która wkracza na rynek pracy i myśli o zakupie mieszkania na start, młode małżeństwa poszukujące nowego, 2-pokojowego mieszkania, jak i rodziny z dziećmi, które potrzebują 4-pokojowego lokum. Niemal każdy lokal jest wyposażony w loggię, taras lub balkon, a osoby, które dodatkowo chciałyby mieć własny kawałek zieleni, mogą pomyśleć o prywatnym ogródku, zlokalizowanym przy wszystkich lokalach usytuowanych na parterze. Inwestycja będzie także posiadać miejsca parkingowe naziemne oraz garaż, a także komórki lokatorskie. Aby każdy mógł się czuć komfortowo i bezpiecznie, osiedle będzie wyposażone również w trzy zamykane bramy wjazdowe, dzięki czemu osoba niepożądana nie będzie mogła wejść na jego teren.
  Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczące sprzedaży nowych mieszkań w Łodzi, a także dowiedzieć się więcej o inwestycji Recanto, zajrzyj na: https://mota-engil-re.eu/recanto.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo