ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Nowoczesne mieszkania w centrum Łodzi

Artykuł sponsorowany

2018-11-09 15:36

2018-11-09 15:36

Nowoczesne mieszkania w centrum Łodzi

Artykuł sponsorowany

2018-11-09 15:36

Zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Łodzi nieustannie rośnie, w związku z czym Mota-Engil Real Estate wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które ich poszukują! Nowoczesna architektura, balkony, tarasy lub loggie przy niemal wszystkich mieszkaniach, wewnętrzne zielone patio z placem zabaw, a do tego zachwycająca panorama miasta - tak właśnie będzie prezentować się najwyższy w Łodzi apartamentowiec Ilumino. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj szczegóły tej spektakularnej inwestycji!


Ilumino to najwyższy apartamentowiec w Łodzi, który zapewni mieszkańcom zapierający dech w piersiach widok na centrum oraz niepowtarzalny komfort w rewelacyjnie zaaranżowanej przestrzeni.

I etap Ilumino

Pierwsza faza inwestycji to aż 243 nowoczesne i funkcjonalne lokale o metrażach od 32 do 122 m². W praktyce to trzy imponujące budynki o pięciu, dziewięciu oraz trzynastu piętrach, które razem tworzą niepowtarzalną i nieoczywistą w swojej formie kompozycję architektoniczną. Niemal każde mieszkanie posiada balkon, loggię bądź taras. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców jest przestronny dwupoziomowy parking oraz praktyczne komórki lokatorskie. Z myślą o wygodzie i komforcie wypoczynku, na terenie obiektu powstało ustronne, przepełnione zielenią patio wraz ze wspólnym tarasem widokowym, który został starannie zaaranżowany na skrzydle jednego z budynków.

II etap Ilumino - duży wybór nowoczesnych mieszkań

II etap osiedla Ilumino to 16-piętrowy budynek i aż 274 mieszkania o zróżnicowanych metrażach oraz starannie przemyślanych, funkcjonalnych rozkładach – w tym kawalerki o powierzchniach od 30 m², a także przestronne i jasne apartamenty o wielkości do 132 m².

Komfortowa przestrzeń dla mieszkańców

W poszczególnych lokalach, poza balkonem, loggią bądź tarasem znajdują się także piękne, prywatne ogródki z widokiem na panoramę Łodzi. Co więcej, deweloper zadbał również o to, aby mieszkańcy (zwłaszcza rodziny z dziećmi) mieli zapewnioną wspólną strefę relaksu w postaci tarasu, który jest połączony z placem zabaw.

•Ukłon w stronę przeszłości

Ilumino to nowoczesne mieszkania w Łodzi, które są niepowtarzalne na skalę kraju m.in. z uwagi na wyjątkową architekturę budynku. Jest on bowiem połączony z przepiękną, zabytkową Resursą Rzemieślniczą w stylu secesyjnym z początku XX wieku. To niezwykle oryginalne zestawienie jest kwintesencją wyjątkowości oraz prestiżu całej inwestycji.

Zgodnie z założeniami, planowany termin oddania nowoczesnych mieszkań do użytku to II kwartał 2019.

Nowoczesne mieszkania w sercu miasta – wszędzie blisko

Ulica Kilińskiego (w bliskim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej), na której znajdują się nowoczesne mieszkania to nie tylko świetna lokalizacja, ale również gwarancja pełnej swobody działania. Decydując się na zamieszkanie w samym sercu miasta, można korzystać z bliskości:
  • najważniejszych obiektów kulturalnych i sportowych,
  • ośrodka EC1 Łódź – Miasto Kultury,
  • komunikacji miejskiej,
  • placówek medycznych,
  • placówek oświatowych,
  • ważnych ośrodków biznesowych,
  • kluczowych punktów handlowo-usługowych,
  • licznych terenów zielonych.


Więcej informacji na temat inwestycji możesz znaleźć na https://mota-engil-re.eu/ilumino.