18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

NOWE RENAULT FLUENCE - ATRAKCYJNE OD PIERWSZEGO WEJRZENIA [artykuł sponsorowany]

ei24
.
. materiały promocyjne
Renault Fluence prezentuje nową stylistykę marki Renault, która obejmuje wspólny front dla nowych modeli tej marki. Pojazd charakteryzuje się zdecydowanym i nowoczesnym wyglądem, który osiągnięto dzięki światłom do jazdy dziennej wykonanym w technologii LED oraz elementom ozdobnym w kolorze chromu i lśniącej czerni.

Nowy, wydłużony kształt przednich reflektorów, zdecydowany, a równocześnie zmysłowy, zapewnia Nowemu Renault Fluence niespotykaną siłę i ostrość "spojrzenia". Światła przeciwmgłowe zyskały czarną, błyszczącą oprawę, stwarzającą wrażenie przedłużenia wlotu powietrza, nadając przodowi auta bardziej sportowy wygląd.

Nowoczesny styl "high tech" jest również widoczny w charakterystycznych dla tego modelu światłach do jazdy dziennej wykonanych w technologii LED, o szerokich, subtelnych liniach, optycznie poszerzających bryłę auta.
Inteligentne i intuicyjne w obsłudze Nowe Renault Fluence to również wyjątkowo przestronne i komfortowe auto.
.
Jego wnętrze to prawdziwy salon na kołach. Szerokość nad podłokietnikami na przednich (1480 mm) i tylnych miejscach (1475 mm) jest jedną z najlepszych wartości w tej klasie. Ponadto, pasażerowie siedzący na tylnych miejscach mają zapewnioną dużą ilość miejsca na nogi - promień na wysokości kolan wynosi 238 mm. Oparcie tylnej kanapy, dzielonej w układzie 1/3-2/3 (w zależności od wersji), jest nachylone pod kątem 27o, zapewniając optymalny poziom komfortu na dalekich trasach.
Wnętrze zostało wyposażone w nowe tapicerki w celu zapewnienia większego komfortu, a dzięki cyfrowym zegarom zyskało na nowoczesności.

Szeroka gama zaawansowanych rozwiązań technologicznych pozwala w namacalny sposób przekonać się, czym jest innowacyjność Made by Renault: karta Renault Hands Free z funkcją zdalnego zamykania/otwierania drzwi, system wspomagania parkowania, czy automatyczny hamulec postojowy. W samochodzie znajdziemy także nową gamę radioodtwarzaczy z funkcją Bluetooth i gniazdami USB oraz Jack, które zapewnią stałą łączność kierowcy ze światem.

Renault Fluence oferuje kierowcy maksymalnie wygodną pozycję za kierownicą oraz kompletną gamę wyposażenia pozwalającą zapewnić wszystkim pasażerom przyjemne warunki podróżowania. Bagażnik o objętości 530 dm3 należy do największych w tej klasie. Dostęp do niego jest ułatwiony dzięki nisko umieszczonemu progowi załadunku (727 mm) oraz dużej szerokości otworu ładunkowego (1020 mm), uzyskanej poprzez umieszczenie części tylnych świateł na pokrywie bagażnika.

Nowe Renault Fluence jest dostępne w salonie Jaszpol przy ul. Brukowej 2 w Łodzi oraz w Zgierzu przy ul. Łódzkiej 28. Zapraszamy na jazdy próbne - profesjonalni handlowcy doradzą i pomogą wybrać odpowiednią dla każdego Klienta opcję samochodu.

Kontakt :
Łódź - Radosław Kupisińki 502 282 260
Zgierz - Michał Kurek 509 973 016
www.jaszpol.pl
www.facebook.com/Jaszpol

FINANSOWANIE
Kredyt 4x25
Kredyt Relaks z ubezpieczeniem gratis
Kredyt Ulgowy z ubezpieczeniem 2,99%
Kredyt 50/50
Leasing 4 raty gratis
Leasing od 104%
Leasing z ubezpieczeniem 2,9%
Leasing All-in-one

Wideo

Dodaj ogłoszenie