Nowe meble ogrodowe? Najlepsze oferty znajdziesz w IKEA!

Materiał informacyjny IKEA Retail Sp. z o.o.
Wiosenna aura nie zgrała się w tym roku z kalendarzową wiosną. Mamy jednak przecieki, że dobra pogoda zjawi się lada moment! Koniecznie bądźcie na nią przygotowani. Żeby cieszyć się promieniami słońca i świeżym powietrzem wcale nie trzeba planować dalekich podróży. Wasze nowe, ulubione miejsca relaksu są w zasięgu wzroku – to balkon i ogród! W IKEA Łódź znajdziecie wszystko, czego potrzeba, aby zamienić je w prawdziwe oazy spokoju.

Meble ogrodowe i wiele więcej

Podobnie jak z wnętrzem, balkon i ogród wymagają zadbania o każdy szczegół. Z pomocą właściwych materiałów, kolorów i kształtów można stworzyć harmonię, dzięki której zapomnicie o gorszym dniu w pracy.

  • Meble ogrodowe – w IKEA znajdziecie ogromny wybór leżaków, parasoli, stołów, krzeseł, które możecie dobierać indywidualnie lub wybierając gotowe zestawy.
  • Wystrój i dodatki – czytanie książki w wygodnym fotelu nie musi kończyć się wraz z zachodem słońca. Poza meblami zadbajcie o odpowiednie oświetlenie, jak np. zasilana słońcem latarnia LED SOLVINDEN. Prywatność na balkonie zapewni Wam parawan balkonowy DYNING, a dzięki odpornym na deszcz, słońce i śnieg dywanom skutecznie odgrodzicie się od zimnej posadzki.
  • Donice i rośliny – na świeże powietrze wychodzimy by doświadczyć natury, której w domu często nam brakuje. Podczas urządzania balkonu i ogrodu nie można więc zapomnieć o roślinach. Skrzynie, donice, narzędzia, rośliny doniczkowe i sukulenty – niezależnie od potrzeb w IKEA znajdziecie wszystko w jednym miejscu.

To tylko kilka przykładów z oferty IKEA dla ogrodników i miłośników relaksu. Pełną ofertą produktów znajdziecie na stronie: BALKON I OGRÓD

Zamawiaj online i wykorzystaj aktualne promocje IKEA

  • 50zł za każde wydane 500zł na meble i akcesoria – do 4 maja włącznie, przy każdych większych zakupach możecie otrzymać elektroniczny kod rabatowy do wykorzystania w salonie IKEA. Meble ogrodowe są objęte tą akcją, więc warto wyposażyć się we wszystko, co niezbędne za jednym razem!
  • 29zł na kolejne zakupy za odbiór w sklepie albo w Skrytce - wybierając tę opcję dostawy podczas składania zamówienia otrzymacie, ważny do końca sierpnia, kod rabatowy o równowartości usługi. Możecie go wykorzystać podczas kolejnej wizyty w sklepie stacjonarnym. Skrytkę IKEA znajdziecie na parkingu, tuż przy wejściu do sklepu. Pozostaje czynna 24/7!

Obie akcje skierowane są do członków IKEA Family i łączą się ze sobą! Jeśli chcecie skorzystać z tych, a w przyszłości także z kolejnych promocji, możecie dołączyć do rodziny IKEA TUTAJ. Rejestracja jest bezpłatna i zajmie Wam dosłownie chwilę.

Bądź na bieżąco z nowościami w IKEA

  • Gazetka IKEA – na platformie Moja Gazetka możecie w każdej chwili sprawdzić jakie nowości i promocje aktualnie przygotowała dla Was IKEA Łódź.
  • IKEA Łódź na Instagramie – choć sklep stacjonarny IKEA Łódź pozostaje zamknięty dla gości, to wciąż tętni życiem! Pracownicy w pocie czoła przygotowują dla Was nowe aranżacje, którymi możecie inspirować się przy urządzaniu własnych domów. Jeśli nie chcecie przegapić daty ponownego otwarcia salonu, planowanych wydarzeń, czy aktualnych promocji, to koniecznie dołączcie do grona obserwujących profil Ikea Łódź / za kulisami
Dodaj ogłoszenie