reklama

Nowe kierunki na Uniwersytecie Łódzkim

ij
Na Wydziale Zarządzania UŁ powstanie aż siedem nowych <br>kierunków studiów. W sumie uczelnia powiększy swoją ofertę edukacyjną o 20 kierunków.
Na Wydziale Zarządzania UŁ powstanie aż siedem nowych kierunków studiów. W sumie uczelnia powiększy swoją ofertę edukacyjną o 20 kierunków.
Od nowego roku akademickiego w ofercie Uniwersytetu Łódzkiego ma się pojawić 20 nowych kierunków studiów I i II stopnia.

Na Wydziale Filologicznym prowadzone będą: logopedia z audiologią i studia polsko-niemieckie (wspólnie z Uniwersytetem w Ratyzbonie). Na Wydziale Chemii będzie można studiować chemię kosmetyczną (dotychczas specjalność na kierunku chemia) oraz analitykę chemiczną. Wydział Nauk o Wychowaniu będzie miał w swojej ofercie kierunek o nazwie geomonitoring (dotychczas specjalność na kierunku geografia) oraz studia regionalne.

Na Wydziale Zarządzania UŁ powstanie aż siedem nowych <br>kierunków studiów. W sumie uczelnia powiększy swoją ofertę edukacyjną o 20 kierunków.

Na Wydziale Zarządzania powstanie aż siedem nowych kierunków: marketing (dotychczas specjalność na kierunku zarządzanie), zarządzanie publiczne, business management w języku angielskim (dotąd specjalność na kierunku zarządzanie), analiza i zarządzanie w biznesie, zarządzanie zasobami ludzkimi (dotychczas specjalność na kierunku zarządzanie), rachunkowość oraz finanse i inwestycje. Wśród propozycji UŁ będą angielskojęzyczne kierunki międzywydziałowe: philosophy, public law, economy (prowadzony przez wydziały Filozoficzno-Historyczny, Prawa i Administracji, Ekonomiczno-Socjologiczny). Pojawi się też geoinformacja (prowadzona przez wydziały: Matematyki i Informatyki oraz Nauk Geograficznych).

Na studiach II stopnia planowane jest powołanie kierunków: genetyka (na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska), prawo podatkowe i rachunkowość (prowadzone przez wydziały Prawa i Administracji oraz Zarządzania) oraz regionalistyka (na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym).

Zapisy na studia dla kandydatów na Uniwersytet Łódzki rozpoczynają się 7 maja. System rekrutacyjny zostanie jednak udostępniony już w marcu, aby umożliwić zapoznanie się z ofertą uczelni.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

a
an

Geomonitoring to raczej na wydziale Nauk Geograficznych, a nie o Wychowaniu...

Dodaj ogłoszenie