Noc Muzeów w Łodzi. 59 placówek czeka na zwiedzających

rs
Noc Muzeów zacznie się w sobotę o godz. 18 a zakończy w niedzielę o 1 w nocy. Będą specjalne linie tramwajowe i autobusowe „M”. Na gości czeka 59 placówek - nie tylko muzea.

Tą szczególną noc podkreśli pokaz sztucznych ogni przygotowany na Placu Wolności przez Muzeum Archeologiczne (godz. 22).

Centralne Muzeum Włókiennictwa zaprasza do obejrzenia ekspozycji związanych z 15. Międzynarodowym Triennale Tkaniny. Wystawy dla dorosłych i bajkowe dla dzieci proponuje Muzeum Kinematografii. Przygotowano przysmaki inspirowane czasem „Ziemi obiecanej”.

Do Monopolis (ul. Wydawnicza 4, godz. 20-24) na wystawę „Warlikowski. Przestrzenie humanizmu” zaprasza Teatr Powszechny.

Czekają m.in także pracownie na Księżym Młynie, ASP, AOIA, EC1, zajezdnia na Brusie. Spacer z „Duchem Bałut” proponuje Centrum Dialogu (godz. 21). Kto chce wyruszyć poza Łódź może wybrać Pałac w Walewicach.

WIERSZYKI, ŻYCZENIA NA KOMUNIĘ PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA 2016 PIĘKNE WIERSZE

POLSKI USTNY TEMATY 2016 MATURA Z POLSKIEGO PYTANIA TEMATY

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Czy gwiazdy są przesądne? DZIŚ JEST PIĄTEK TRZYNASTEGO (autor x.news/Agencja TVN)