NIEMCY IRLANDIA WYNIK NIEMCY IRLANDIA KTO WYGRAŁ JAKI WYNIK MECZU

(ls)
Jaki wynik meczu Niemcy Irlandia?
Jaki wynik meczu Niemcy Irlandia? Polska Press Grupa
Jaki wynik meczu Niemcy Irlandia - zastanawiają się już kibice, którzy trzymają kciuki za polską kadrę na Euro 2016. Awans do kolejnej rundy turnieju uzależniony jest od tego, kto wygrał mecz Irlandia Niemcy. Nie wiadomo w dodatku, jak zakończy się starcie Polaków z Ukrainą. Pozornie będzie łatwiej niż z Niemcami, ale nie można dać się zaskoczyć. Mecz Polska Ukraina, mecz Irlandia Niemcy odbędą się o tej samej porze. Początek spotkań o godz. 18. Na bieżąco będziemy informować, jaki jest wynik meczu Niemcy Irlandia, który nie jest transmitowany na otwartym kanale. KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. NIEMCY 1:0 IRLANDIA. WYNIK PODAJEMY NA BIEŻĄCO. NIEMCY od 28 minuty prowadzą 1:0. Mario Gomez autorem gola dla Niemców. 70 minuta meczu, wynik Niemcy Irlandia bez zmian. Niemcy prowadzą 1:0. KONIEC MECZU. NIEMCY WYGRALI Z IRLANDIĄ 1:0.

NIEMCY IRLANDIA WYNIK NIEMCY IRLANDIA KTO WYGRAŁ

Po gwizdku sędziego wynik się nie zmienił. Niemcy pokonali Irlandczyków wynikiem 1:0.Jeszcze 10 minut meczu NIEMCY IRLANDIA wynik się nie zmienia. Niemcy prowadzą 1:0.
Końcówka pierwszej połowy meczu. I Niemcy prowadzą z Irlandią 1:0.

NIEMCY PROWADZĄ W MECZU Z IRLANDIĄ 1:0

Niemcy pozornie mają przewagę nad Irlandczykami, ale przecież choćby w meczu z Polską (gdzie zremisowali) niemieccy piłkarze zawodzą. Jak będzie tym razem. Kto wygra mecz Niemcy Irlandia? Zapytaliśmy kibiców...

-Kto wygra? -pyta pan Krzysztof, zapalony kibic piłki nożnej. -Stawiam na Niemców. Jakby nie było są silniejszy, choć ostatnio brakuje im szczęścia.

-Irlandia czy Niemcy? Nie mam pojęcia, a jak będzie lepiej dla Polski, pewnie, że Irlandia wygra -mówi pani Renata, którą spotkaliśmy na łódzkim targowisku. Pani Renata będzie oglądać mecz Polaków z Ukrainą, a wynik starcia niemieckich zawodników z Irlandią, śledzić będzie w telewizji.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ NA EURO 2016
PORTUGALIA - AUSTRIA 0:0

Portugalia po raz drugi podczas piłkarskich mistrzostw Europy zawiodła. Tym razem podopieczni trenera Fernando Santosa bezbramkowo zremisowali z Austrią, a rzutu karnego nie wykorzystał - wielki as tej drużyny - Cristiano Ronaldo. Statystycy wyliczyli, że gwiazdor Realu Madryt w dwóch spotkaniach EURO 2016 oddał już 20 strzałów na bramkę, ale na razie jednak nie wpisał się na listę strzelców. To był szczególny występ Ronaldo - zaliczył 128. mecz w narodowych barwach, bijąc rekord Luisa Figo.

W 79 minucie meczu z Austrią, gdy włoski sędzia Nicola Rizzoli podyktował rzut karny, Ronaldo podszedł do jedenastki, ale strzelił mało precyzyjnie i piłka trafiła w słupek. W 84 minucie Ronaldo po uderzeniu głową trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Najbliżej zdobycia gola dla wicemistrzów Europy z 2004 roku był Nani, ale piłka po jego strzale wylądowała na słupku. Portugalczycy nie zdołali przebić się przez defensywny mur i po dwóch meczach na EURO mają zaledwie dwa punkty.

EURO 2016 NIEMCY IRLANDIA KTO WYGRAŁ JAKI WYNIK MECZU

EURO 2016 NIEMCY IRLANDIA JAKI WYNIK KTO WYGRAŁ MECZ NIEMCY IRLANDIA

ISLANDIA - WęGRY 1:1

W pierwszej połowie Islandczykom gola podarowali Węgrzy, ale po przerwie to podopieczni szwedzkiego szkoleniowca Larsa Lagerbacka nie pozostali dłużni i również sprezentowali rywalom bramkę, tracąc gola po samobójczym strzale, w 88 minucie spotkania!

Dynamiczna akcja, w której duży udział miał zawodnik Legii Warszawa, Nejmania Nikolić (wszedł na boisko w 67 minucie) pozbawiła Islandczyków trzech punktów. Podanie Nikolicia na gola zamienił islandzki obrońca - Birkir Sævarsson.

W tym meczu kibice zobaczyli dużo gry siłowej i walki w powietrzu. Węgrzy nadawali szybkie tempo, ale Islandczycy dobrze dotrzymywali im kroku.

Mimo braku klarownych sytuacji, to Węgrzy byli nieco lepsi, ale ostatecznie musieli się zadowolić tylko punktem.

KIEDY GRAJĄ POLACY Z UKRAINĄ?

SZWAJCARIA - FRANCJA 0:0

Wostatnim spotkaniu grupy A piłkarskich mistrzostw Europy Szwajcaria zremisowała 0:0z Francją. Oznacza to, że Trójkolorowi zajęli pierwsze miejsce w grupie i teoretycznie będą mieli łatwiejszą drogę w fazie pucharowej. Szwajcaria jest druga i w 1/8 finału zagra z drugiem zespołem naszej grupy. Teraz jest to Polska.

Goście już w ósmej minucie mogli prowadzić 1:0. Pod bramką Trójkolorowych było ogromne zamieszanie, ale piłka nie wpadła ostatecznie do siatki. Trzy minuty później strzał Pogby z najwyższym trudem odbił na poprzeczkę Sommer. W 17 minucie znów Pogba silnie uderzał z dystansu, ale i tym razem piłka odbiła się od poprzeczki. Na boisku walczono bez pardonu i zawodnicy Szwajcarii dwukrotnie musieli zmieniać podarte koszulki.

Po przerwie niewiele się zmieniło. Stroną dominującą byli Francuzi (Payet z woleja w poprzeczkę), ale rywale dzielnie bronili dostępu do własnej bramki i przy każdej okazji groźnie atakowali. W trakcie jednego ze starć pękła piłka oraz podarta została kolejna koszulka Szwajcarów.

EURO 2016 JAKI WYNIK MECZU NIEMCY IRLANDIA

RUMUNIA - ALBANIA 0:1

CHORWACJA HISZPANIA O KTÓREJ MECZ

CZECHY TURCJA GDZIE OGLĄDAĆ

Wdrugim wczorajszym meczu grupy A pierwsi zaatakowali Rumuni, ale Stanciu posłał piłkę wysoko nad poprzeczkę, a uderzenie Hobana sparował bramkarz rywali. Nie sprawdziło się powiedzenie do trzech razy sztuka, bo Stanciu z woleja trafił w bramkarza. Schowani za podwójną gardą Albańczycy próbowali kontratakować. Po 23 minutach udało im się stworzyć groźną akcję, niestety Lenjani przestrzelił z kilku metrów. Albańczykom udało się przenieść grę na połowę rywali. I mieli kolejną okazję. Strzał Memushaja obronił Tatarusanu. W kolejnej akcji cieszyli się ze zdobycia gola. Sadiku wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i strzałem głową pokonał Tatarusanu. Rumuński golkiper popełnił błąd przy wyjściu z bramki.

EURO 2016 KTO WYGRAŁ MECZ NIEMCY IRLANDIA

To klasyczne w futbolu. Jeśli nie wykorzystuje się okresu własnej przewagi, to traci się bramkę. I tak się stało w tym pojedynku. Żadnego znaczenia nie miał fakt, że Rumuni wymienili ponad sto podań więcej od rywali, skoro gaśli w oczach. Poprzednie energetyczne mecze dały im się mocno we znaki.

Albańczycy byli konkretniejsi w grze. Częściej gościli naprzedpolu rumuńskiej bramki. Zmuszali Tatarusanu do interwencji.

Rumuni próbowali kontry. Po jednej z akcji rezerwowy Andone miał pecha, trafił w poprzeczkę.

Albania odniosła pierwsze zwycięstwo na ME.