Niech żyje wiara w powrót do futbolu

Materiał partnera zewnętrznego
W 2020 roku przyszło nam stanąć przed wieloma trudnymi zadaniami i wyrzeczeniami. Wcale niełatwo jest być również kibicem piłki nożnej, ponieważ przez kilka miesięcy przyszło nam żyć bez emocji, jakie zapewniają mecze na najwyższym poziomie. Dziś nadal nie wiadomo, kiedy będzie można powiedzieć, że absolutnie wszystko wróciło do normy, ale poznajemy odpowiedzi na coraz więcej kluczowych pytań.

Najważniejszą wiadomością, jaka nadeszła w maju, jest oczywiście powrót Bundesligi. Można wierzyć, że ta decyzja została podjęta z zachowaniem dużej odpowiedzialności i pewności, że jest słuszna. Federacji niemieckiej bardzo zależało na rychłym wznowieniu rozgrywek, ponieważ ich brak oznacza duże straty finansowe, na które nie można było sobie pozwolić.

Przetrwajmy najgorsze

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt z nas nie spodziewał się tego, na świecie wybuchnie pandemia koronawirusa, w wyniku której zawieszony zostanie cały światowy futbol. Co niektórzy zdążyli się już przyzwyczaić do tego stanu rzeczy i zaakceptować rzeczywistość, która nas otacza. Teraz najważniejsze są cierpliwość i zachowanie spokoju, które psychicznie pomogą nam zwalczyć ten wielki kryzys. Wszystko wskazuje jednak na to, że już bardzo niedługo będziemy mogli obejrzeć mecz na najwyższym poziomie. Wiemy, że Bundesliga wraca w maju, a niedługo po niej wznowiona zostanie polska Ekstraklasa.

Te informacje nastrajają bardzo pozytywnie na najbliższą przyszłość. Złapać oddech mogą również kibice Liverpoolu, którzy do tej pory otrzymywali głównie negatywne wieści - odwołanie lig holenderskiej i francuskiej napawa strachem, że podobny los czeka i angielską Premier League, a “The Reds” okupują pozycję lidera z 25 punktami przewagi nad drugim miejscem.

Gdyby sezon Premier League został teraz anulowany, a mistrzostwo przyznanoby Liverpoolowi, nie byłby to taki tytuł, o jakim marzą kibice z Anfield. Pozostałby wielki niedosyt, a środowisko piłkarskie w Anglii na pewno mocno by ten tytuł zdyskredytowało.
Jeśli jednak rozgrywki zostaną wznowione, wygranie ligi przez Liverpool jest praktycznie pewne i właśnie taka decyzja byłaby nie tylko najbardziej korzystna z punktu widzenia ekonomicznego, ale także najbardziej sprawiedliwa, choć nikt nie ma wątpliwości, że to mistrzostwo w tym sezonie Liverpoolowi się po prostu należy.

Bonus na stronie Fortuna

Powrót futbolu jest dobrą wiadomością również dla firm działających na polskim rynku zakładów wzajemnych. Do tej pory bukmacherzy opierali swoje oferty na sportach wirtualnych i elektronicznych, ale wszystko idzie ku dobremu. Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej pojawienia się w ofercie wystarczającej liczby wydarzeń sportowych.

Bukmacherzy mają w swojej ofercie wiele bonusów dla stałych i nowych graczy. Jedną z takich firm jest Fortuna, która w ofercie powitalnej posiada bonus 100% od pierwszego depozytu, freebet, czyli darmowe środki na grę oraz cashback - zwrot stawki w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy kliknąć tutaj - bonus Fortuna - i założyć nowe konto z kodem promocyjnym.

Przed założeniem strony na Fortuna, warto przeczytać poradnik, który wyjaśni zasady działania promocji, przeprowadzi przez proces rejestracji i pokaże możliwości dokonywania wpłat i wypłat na stronie bukmachera.
 


Obstawianie zakładów bukmacherskich dozwolone jest wyłącznie po ukończeniu 18 roku życia. Zakłady dostępne są na stronach u legalnych bukmacherów posiadających stosowne zezwolenie przyznane przez Ministerstwo Finansów. Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek nieposiadających takiego zezwolenia jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

Dodaj ogłoszenie