ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Niebezpieczne przedmioty w sprzedaży w Leroy Merlin! Spółka...

(ww)

2018-04-12 14:47

2018-04-12 16:03

2 Komentarze
Dodaj komentarz

Niebezpieczne przedmioty w sprzedaży w Leroy Merlin! Spółka poinformowała UOKiK. Sklep prosi o jak najszybsze zwroty produktów

(ww)

2018-04-12 14:47

Grille sprzedawane w Leroy Merlin są niebezpieczne. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów został poinformowany przez spółkę o wadliwych modelach grilli gazowych, sprzedawanych w Leroy Merlin.
1/3

(© Janusz WóJtowicz / Polska Press Grupa)

Jak podał UOKiK sześć modeli grilli gazowych jest wadliwych. Problem dotyczy modeli ALTON, KENTON, HUDSON, VENTURA, MURCIA, TOM2 (zdjęcie grilla - kliknij w galerię). Przedstawiciele sieci Leroy Merlin zalecają ich jak najszybszy zwrot i wymianę na sprawne urządzenia.

Jak wynika z komunikatu UOKiK modele grilli gazowych sprzedano pomiędzy 1 lutego a 6 kwietnia. W wyżej wymienionych modelach została zamontowana wadliwa końcówka. Jest zbyt krótka, dlatego klienci proszeni są o jak najszybszy zwrot i wymianę na sprawne urządzenia.

Komunikat sklepu:
Samodzielne montowanie końcówek lub ich modyfikacje przez osoby nieuprawnione, bez dokonania sprawdzenia szczelności, jest niebezpieczne.

Na stronie UOKiK czytamy: Klienci, którzy nabyli przedmiotowe grille są proszeni o niepodejmowanie prób podłączenia urządzenia oraz jego zwrot do najbliższego sklepu Leroy Merlin. Osobom zainteresowanym dalszym korzystaniem z urządzeń, po dostarczeniu towaru do najbliższego sklepu, Leroy Merlin zapewni bezpłatną wymianę końcówki przyłączeniowej przez certyfikowany podmiot. Do dokonania zwrotu lub naprawy nie jest konieczny dowód zakupu.

źródło: UOKiK

Pogoda na weekend:

Komentarze

(2)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Hahaahaahahh

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Promocja (gość)  •

Się nie udała cierpy doszły ze jest wada
Ale spoko wystawicie je w kolejnej za miesiąc
W łodzi żebraków nie brakuje

odpowiedzi (0)

skomentuj

końcówka czego ?

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

łódzki żul (gość)  •

Też mam wadliwą końcówkę ,wymienią mi na lepszą ?

odpowiedzi (0)

skomentuj