Ner Poddębice - Widzew Łódź RELACJA NA ŻYWO

(ww)
NER PODDĘBICE - WIDZEW ŁÓDŹ
NER PODDĘBICE - WIDZEW ŁÓDŹ NER PODDĘBICE - WIDZEW ŁÓDŹ
Ner Poddębice - Widzew Łódź na żywo. Ner Poddębice - Widzew Łódź relacja live. Dziś piłkarze Widzewa rozegrają mecz w Pucharze Polski z Nerem Poddębice. Początek spotkania o godzinie 19. Zapraszamy na relację z meczu Ner Poddębice - Widzew Łódź.

KONIEC MECZU!

Widzew wygrywa z Nerem 2:1. Łodzianie byli zdecydowanie lepsi, niepotrzebna tylko nerwowa końcówka. NER PODDĘBICE - WIDZEW ŁÓDŹ 1:2

93' Widzewiacy wybijają, ale piłka znów wraca na naszą połowę
ROBI SIĘ NERWOWO, GOSPODARZE W ATAKU! Błędy obrońców Widzewa, bramka dla Neru i mamy niepewną sytuację.

91' GOL DLA NERU!

Łukasz Dynel strzelcem!
90' Ostaszewski ładnie dograł do Świderskiego, ten miał już tylko przed sobą bramkarza, piłka praktycznie stała w miejscu, uderzył koszmarnie, nie trafił dobrze w piłkę, masakra. To powinien wykończyć celnym strzałem.
89' Łodzianie już czekają na końcowy gwizdek, pewne zwycięstwo staje się powoli faktem.
86' Rzut rożny dla Neru. Dośrodkowanie i Humerski z trudem łapie piłkę.
84' Koszmarny strzał zawodnika gospodarzy. Widzew przy piłce.
83' Żółta kartka dla Kostkowskiego i będzie groźnie pod bramką Widzewa.
81' Widzew wyprowadził szybką kontrę, ale strzał Kamińskiego był zbyt lekki i do tego niecelny.
79' Walka w środku pola. Przy piłce teraz częściej są gospodarze ale nic z tego nie wynika.
71' Znakomite dośrodkowanie w pole karne Widzewa, Woźniak strzelił z 5 metra ale Humerski znakomicie broni.
68' Daniel Świderski za Kwieka. Sennie zrobiło się na boisku.
66' Rzut wolny dla Neru ale Humerski łapie.
63' Przerwa w grze. Jeden z gospodarzy opuszcza murawę na noszach
56' Mąka wchodzi w miejsce Falona
54' Kolejna ładna akcja Neru i piłka mija słupek bramki Widzewa.
52' Zawodnik Neru Osowski uderza z dystansu ale zbyt lekko. Humerski łapie.
48' Szybka gra po przerwie. Widać, że Ner nie zamierza się poddawać. Raz po raz próbują wejść w pole karne Widzewa ale łodzianie dobrze w obronie.
46' Zaczęliśmy. II połowa trwa.

KONIEC I CZĘŚCI.
NER - WIDZEW 0:2
Bramki: Gołębiewski i Kamiński. Zapraszamy po przerwie.

44' Maciek Humerski źle wybił , Pabjańczyk dostał prezent od golkipera Widzewa i zmarnował znakomita sytuację. Koszmarny błąd bramkarza Widzewa mógł się źle skończyć.
42' Kostkowski fauluje brutalnie ale sędzia tylko poucza. Piłka dla Neru na połowie łodzian.
38' Kamiński uderza mocno z prawej strony ale wprost w bramkarza Neru.
36' Gołębiewski uderza głową ale nad poprzeczką. Od bramki bramkarz Neru.
35' Rzut rożny dla Widzewa.
32' Kamil Bartos dostał prezent od Kostkowskiego, strzelił ale wysoko nad bramką Widzewa.
30' Fragment walki w środku pola. Gospodarze próbują zawiązać akcję ale łodzianie dobrze przerywają.
26' Teraz strzela bramkę Ner, ale sędzia uniósł chorągiewkę i mamy spalonego. NER - Widzew 0:2

24' GOOOOOOOOOOL' KAMIŃSKI!

Kolejna asysta Olka Kwieka, ładnie zagrał pomocnik z Łodzi do Kamińskiego, ten lobem pokonał bramkarza i mamy drugą bramkę dla Widzewa!
23' Rzut wolny teraz na połowie Widzewa dla gospodarzy. Będzie centra w pole karne. Łodzianie wybijają.
19' Widzew przy piłce, mamy rzut rożny. Jesteśmy na połowie Neru.
15' Teraz na spalonym napastnik gospodarzy. Humerski wybija.
12' Rzut rożny dla Widzewa. Kamil Tlaga wyszedł do dośrodkowania, uderzył nogą ale bardzo wysoko.
11' Groźna akcja Neru ale w ostatniej chwili napastnik gospodarzy pogubił sie i nie zdołał oddać strzału na bramkę Humerskiego.
8' Widzew teraz miał szansę na bramkę ale łodzianie nie potrafili oddać celnego strzału.
5' Kazimierowicz ucierpiał, przerwa w grze.

2' GOOOOOL! Daniel Gołębiewski!

Kwiek ładnie zagrał na wolne pole do napastnika Widzewa i po ziemi Gołębiewski pokonuje bramkarza gospodarzy.
1' Gwizdek sędziego i zaczynamy mecz PP Ner Poddębice - Widzew Łódź

19.02 - Obie jedenastki wychodzą na boisko. Za chwilę rozpoczynamy. Widzew na czerwono a gospodarze w białych koszulkach i zielonych spodenkach.
Właśnie piłkarze zeszli do szatni. Za kilka minut obie jedenastki wyjdą na murawę.
18.45 - Trwa rozgrzewka drużyny Widzewa Łódź.
Skład Widzewa: Humerski, Tlaga, Kostkowski, Kazimierowicz, Rakowski, Ostaszewski, Niedziela, Falon, Kamiński, Kwiek, Gołębiewski.
Rezerwowi: Wolański, Sylwestrzak, Olczak, Świderski, Mąka, Gromek.

Ner: Domżal - Zasada, Ossowski, Bartos, Przezak - Zimoń, Pabjańczyk, Owczarek, Stępień - Zwoliński, Niedzielski
Zapraszamy na relację z meczu Pucharu Polski NER PODDĘBICE vs. WIDZEW ŁÓDŹ

Dziś łódzki Widzew zmierzy się z wiceliderem IV ligi Nerem Poddębice. Piłkarzami, którzy występowali we Widzewie przy alei Piłsudskiego są Kamil Bartos, Joachim Pabjańczyk, Mikołaj Zwoliński, Mateusz Stępień oraz Grzegorz Brochocki. Ten ostatni jest wypożyczony do poddębiczan.

KIEDY JEST MECZ ARMENIA POLSKA. MECZE REPREZENTACJI POLSKI [gdzie obejrzeć mecz ARMENIA POLSKA]