ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Nauczyciel na Medal. Zobacz zwycięzców etapu powiatowego!...

red

2018-10-19 08:15

2018-11-13 09:16

Nauczyciel na Medal. Zobacz zwycięzców etapu powiatowego! [ZDJĘCIA]

red

2018-10-19 08:15

Trwa wielka akcja Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego - Nauczyciel na Medal! Wybieramy w niej najlepszych nauczycieli z całego województwa łódzkiego w czterech kategoriach: nauczyciel klas I-III, nauczyciel klas IV-VIII, nauczyciel szkół ponadpodstawowych i nauczyciel akademicki, a także szkołę roku. W galerii prezentujemy nauczycieli, którzy zwyciężyli w poszczególnych powiatach w każdej kategorii i awansowali do finału wojewódzkiego.
1/52

Pow. bełchatowski
I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III

Magdalena Frątczak
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, Bełchatów

  •  Pow. zgierski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Magdalena Antczak 
- Szkoła Podstawowa nr 8, Zgierz
  •  Pow. łódzki wschodni  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Ewa Szubert 
- Szkoła Podstawowa, Stare Skoszewy
  •  Pow. brzeziński  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Karol Turek 
- Szkoła Podstawowa nr 1, Brzeziny
  •  Pow. tomaszowski 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Sylwia Babicka-Lenarczyk  
- Szkoła Podstawowa nr 13, Tomaszów Mazowiecki
  •  Pow. wieruszowski 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Zofia Olek  
- Szkoła Podstawowa w Bolesławcu im. Korpusu Ochrony Pogranicza
  •  Pow. pajęczański  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Regina Kapuścińska  
- Szkoła Podstawowa, Makowiska
  •  Pow. łaski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Katarzyna Pilarska  
- Szkoła Podstawowa, Ochle
  •  Pow. skierniewicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Justyna Lorenc-Kowalska  
- Szkoła Podstawowa nr 4, Skierniewice
  •  Pow. poddębicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Hanna Lodzińska  
- Szkoła Podstawowa, Niemysłów
  •  Pow. radomszczański  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Joanna Janiec  
- Publiczna Szkoła Podstawowa, Strzelce Małe
  •  Pow. rawski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Alina Kęska  
- Szkoła Podstawowa nr 2, Rawa Mazowiecka
  •  Pow. piotrkowski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Łukasz Misztela 
- Szkoła Podstawowa, Włodzimierzów
  •  Pow. łęczycki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Urszula Andrysiak  
- Szkoła Podstawowa nr 3, Łęczyca
  •  Pow. pabianicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Magdalena Furmanek 
- Szkoła Podstawowa nr 2, Pabianice
  •  Pow. opoczyński  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas I-III 

 Sylwia Kurkowska 
- Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Opocznie
  •  Pow. łęczycki 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Zbigniew Antosiak 
- Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej
  •  Pow. brzeziński  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 
 
Bartosz Maciej Pająk 
- Szkoła Podstawowa, Bogdanka
  •  Pow. piotrkowski 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Katarzyna Gruszczyńska 
- Szkoła Podstawowa, Wolbórz
  •  Łódź 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Jacek Jędrzejczak 
- Szkoła Podstawowa nr 202, Łódź
  •  Pow. pajęczański 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Łucja Krzak 
- Szkoła Podstawowa nr 2, Pajęczno
  •  Pow. tomaszowski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Dawid Derach 
- Publiczna Szkoła Podstawowa, Brzustów
  •  Pow. sieradzki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Monika Ratajczyk 
- Szkoła Podstawowa nr 10, Sieradz
  •  Pow. opoczyński 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Łukasz Błotnicki 
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie
  •  Pow. zduńskowolski 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Michał Waloch 
- Szkoła Podstawowa, Szadek
  •  Pow. skierniewicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

Joanna Jaworska-Cichal 
- Szkoła Podstawowa nr 9, Skierniewice
  •  Pow. kutnowski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Joanna Krysiak  
- Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Gołębiewku
  •  Pow. poddębicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Wioletta Rykowska  
- Szkoła Podstawowa, Poddębice
  •  Pow. łaski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Iwona Solecka  
- Szkoła Podstawowa nr 4, Kolumna
  •  Pow. łowicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Anna Kubel  
- Szkoła Podstawowa, Mysłaków
  •  Pow. wieluński  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Anna Bednarek - Bakota  
- Szkoła Podstawowa nr 5, Wieluń
  •  Pow. łódzki wschodni  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Aneta Owczarek  
- Szkoła Podstawowa, Kurowice
  •  Pow. rawski  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Agata Mika  
- Szkoła Podstawowa nr 2, Rawa Mazowiecka
  •  Pow. zgierski 
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Katarzyna Tołłoczko 
- Szkoła Podstawowa nr 4, Zgierz
  •  Pow. radomszczański  
 I miejsce w kat. nauczyciel klas IV-VIII 

 Marek Biesiada 
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Radomsko
  •  Pow. pajęczański  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Marek Leszczyński 
- Zespół Szkół, Działoszyn
  •  Pow. brzeziński 
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Arkadiusz Wolak 
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Brzeziny
  •  Pow. wieluński  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Irena Urbaniak 
- Zespół Szkół nr 1
  •  Pow. łaski 
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Dariusz Zwierzak 
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Łask
  •  Pow. opoczyński  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Katarzyna Niewadzi 
- I Liceum Ogólnokształcące, Opoczno
  •  Pow. pabianicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Magdalena Przygocka-Wypych 
- I Liceum Ogólnokształcące, Pabianice
  •  Łódź 
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Milena Koprowska 
- Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź
  •  Pow. skierniewicki  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Anna Mucha  
- Zespół Szkół nr 3, Skierniewice
  •  Pow. piotrkowski  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Julita Furczyńska  
- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, Bujny
  •  Pow. radomszczański  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Renata Langier  
- II Liceum Ogólnokształcące, Radomsko
  •  Pow. łódzki wschodni 
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

Monika Lepalczyk 
- Zespół Szkół Panadgimnazjalnych nr 2, Koluszki
  •  Pow. tomaszowski  
 I miejsce w kat. nauczyciel szkół ponadpodstawowych 

 Renata Kasiewicz  
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Tomaszów Mazowiecki
Listę wszystkich nominowanych, szczegółowe wyniki oraz instrukcję głosowania znajdziecie tutaj:
KLIKNIJ, sprawdź wyniki i głosuj