Nasze Dobre Łódzkie 2016. Głosujemy!

(ei24)
Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie konkursu „Nasze Dobre Łódzkie 2016”. Przez trzy tygodnie Czytelnicy trzech gazet będą wybierać produkty i usługi będące łódzkimi „naj”. W plebiscycie Nasze Dobre Łódzkie 2016 chcemy promować towary i usługi, powstające dzięki firmom z województwa łódzkiego. Chodzi o te produkty i usługi, które ze względu na jakość, a także popularność wśród mieszkańców, stanowią wzór godny naśladowania. Plebiscyt organizują redakcje trzech gazet: „Expressu Ilustrowanego”, „Dziennika Łódzkiego” i „Naszego Miasta”. Plebiscyt odbywa się w dwóch kategoriach.

NASZE DOBRE ŁÓDZKIE 2016 Produkt/usługa spożywcza. TUTAJ Głosujemy!

NASZE DOBRE ŁÓDZKIE 2016 Produkt/usługa. TUTAJ Głosujemy!

Zasady głosowania w konkursie „Nasze Dobre Łódzkie 2016”

Przez trzy tygodnie Czytelnicy trzech gazet będą wybierać produkty i usługi będące łódzkimi „naj”. Plebiscyt odbywa się w dwóch kategoriach.
Plebiscyt organizują redakcje trzech gazet: „Expressu Ilustrowanego”, „Dziennika Łódzkiego” i „Naszego Miasta”. Oto zasady głosowania:
1. Wybór odbywać się będzie od 7 października 2016 r. od godz. 10.00 do dnia 28 października 2016 r. do godziny 23.59.59 poprzez przesłanie SMS na numer 72355, w treści wpisując:
DS. po kropce wpisując numer wybranego kandydata - w kategorii produkt/usługa spożywcza
DP. po kropce wpisując numer wybranego kandydata - w kategorii produkt/usługa.
Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Jeden wysłany SMS to 15 punktów w Plebiscycie na daną kandydaturę.
Uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów.
2.Głosowanie za pośrednictwem aplikacji FB – które potrwa od 7 października 2016 r. od godz. 10.00 do 28 października 2016 r., do godz. 23.59.59 i obywać się będzie na następujących warunkach:
a. uczestnicy muszą zalogować się na swoje konto FB,
b. uczestnicy muszą powiązać swoje konto na FB, ze swoim kontem w serwisie dzienniklodzki.pl,
c. warunkiem koniecznym do oddania głosu jest umożliwienie publikacji postu na tablicy właściciela konta w aplikacji FB w jego imieniu,
d. jedno kliknięcie to 5 punkty w Plebiscycie na daną kandydaturę,
e. dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 za pośrednictwem jednego konta uczestnika w aplikacji FB.
3. Kapituła Plebiscytu spośród zgłoszonych produktów wybiera i nadaje tytuł „Nasze Dobre Łódzkie 2016” – Znak Jakości „Dziennika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego”, „Nasze Miasto.pl”.
W każdej kategorii zostaną przyznane głosami Czytelników gazet trzy nagrody główne: Złoty, Srebrny i Brązowy Znak Jakości.
Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi na początku listopada na łamach gazet, w listopadzie odbędzie się też finałowa gala w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Szczegółowe informacje o plebiscycie i zasadach zgłoszenia można uzyskać pisząc na adres kinga.szporak@polskapress.pl lub telefonując pod numer: (42) 665 93 57.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa

Wideo

Dodaj ogłoszenie