Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Nasza Miss z Sąsiedztwa w programie "Kto poślubi mojego syna"

(jed)
Łodzianka jest piękną młodą kobietą, która szuka prawdziwej miłości. Jarosław Ziarek
Od środy łodzianka Agnieszka Dyjas próbuje skraść serce Tomka. Młody mężczyzna w drugiej edycji programu „Kto poślubi mojego syna” szuka żony. Czy piękna łodzianka go zauroczy i czy przypadnie do gustu przyszłej teściowej?

22-letnia brunetka Agnieszka Dyjas jest już znana czytelnikom „Expressu Ilustrowanego”. W maju prezentowaliśmy ją w sobotniej rubryce „Dziewczyna z sąsiedztwa”. Znają ją też fani twórczości Tomasza Niecika, gwiazdy disco polo, który zaprosił Agnieszkę do udziału w teledysku „Złota karta”. Prywatnie Agnieszka pracuje w salonie kosmetycznym, bo kosmetologia to jej pasja. Podobnie jak modeling.

– Koleżanka wypatrzyła ogłoszenie o castingu do programu – powiedziała bohaterka show. – Uznałam, że spróbuję szczęścia. Tak trudno spotkać fajnego chłopaka, który nie patrzy tylko na wdzięki.
Agnieszka wysłała zgłoszenie. Jakież było jej zdziwienie, gdy zadzwonili do niej z produkcji i zaprosili do kolejnego etapu castingu.

Agnieszka Dyjas - Dziewczyna z Sąsiedztwa

– Byłam zachwycona – wspomina. – Brat trochę się podśmiewał, ale potem mi kibicował.
Agnieszka ostatecznie znalazła się w grupie 10 młodych kobiet (wybranych z kilkuset), które starały się zwrócić uwagę Tomka Powroźnika i jego mamy Marii. Wtedy bohaterkę dopadł stres. Przesłuchanie twarzą w twarz z nieznanym młodym mężczyzną, i to w towarzystwie jego matki, okazało się dużym wyzwaniem. Jak Agnieszka wypadła, przekonamy się w kolejnych odcinkach. Jednak z pytaniem o to, czy chce mieć dzieci, poradziła sobie świetnie, zdradzając, że marzy o dwójce – chłopcu i dziewczynce.

– Teraz mężczyźni nie chcą się wiązać, myśleć o przyszłości, tylko chcą jednego – żeby się zabawić – dodaje łodzianka. – A ja chcę mieć kogoś bliskiego, z kim mogłabym planować przyszłość.

Tomasz, kandydat na męża, ma 32 lata, kocha adrenalinę i jazdę na motocyklu. Prywatnie jest ochroniarzem i wciąż mieszka z mamą. Według niej, jest wybuchowy i kłótliwy, dlatego potrzebuje kobiety, która będzie wprowadzała spokój w jego życiu. Tomek spodobał się Agnieszce od razu. Łodzianka przyznała, że jest w jej typie i nie miałaby nic przeciwko tej znajomości.

Jednak szczegółów programu nie wolno jej zdradzać. Dopiero kolejne odcinki przyniosą rozwiązanie zagadki, czy młoda, atrakcyjna brunetka z Łodzi podbije serce Tomka i jego mamy.

Kolejne odcinki możemy oglądać w środowe wieczory w TVN. W show będziemy śledzić zmagania czterech samotnych mężczyzn, którym matki pomagają wybrać najlepszą kandydatkę na żonę. Gospodynią programu jest Agnieszka Jastrzębska.

Wideo

Dodaj ogłoszenie