Nasi pływacy pokazali się z dobrej strony w zawodach Otwarcie Sezonu na Termach

Łódzcy młodzi zawodnicy wystartowali w Poznaniu w ogólnopolskich zawodach pływackich „Otwarcie Sezonu na Termach 2021". Wrócili z sukcesami.

Gabriela Sobolak (Olimpijczyk Aleksandrów) wygrała klasyfikację 12-latek. W kategorii 13-letnich juniorów 3. miejsce zajął Miłosz Świderski (MKS Trójka), a na 4. pozycji uplasowała się Marta Rychter (Olimpijczyk Al.). W kategorii 14-latków najlepszą zawodniczką została Hanna Pietrzyk (Olimpijczyk Al.), natomiast w gronie zawodników 3. miejsce zajął Jan Gajda, a 5. miejsce Olivier Urbaniak (obaj MKS Trójka). W grupie najstarszej, powyżej 15 lat, wśród zawodniczek na 4. pozycji znalazła się Natalia Piekarska, a na 5. Zuzanna Dzwonnik (obie UKS 190).Oprócz wyżej wymienionych medale zdobyli: Leon Czyżak, Jan Kaszubski, Oskar Lewenhaupt, Piotr Piątkiewicz, Feliks Rubin, Mateusz Sekściński, Jakub Szwedzki, Małgorzata Węgrzycka, Wiktoria Zelaskowska (wszyscy MKS Trójka), Filip Leszczyński, Michał Pawlak, Błażej Stanisławski, Antonina Trafalska, Zuzanna Trafalska, Alicja Wojtczyk (Olimpijczyk Aleksandrów), Oskar Dębski, Kamila Haładyn, Ignacy Trudnos, Bartosz Walkowski, Maciej Walkowski (UKS 190).