Napadli na kobietę z nożem przy ul. Wojska Polskiego

KWP ŁÓDŹ
Policjanci z V Komisariatu w Łodzi wytypowali i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie i zranienie kobiety. Wszyscy w przeszłości mieli już konflikt z prawem. Teraz mogą spędzić za kratami nawet 8 lat.

30 grudnia 2016 roku policjanci zostali powiadomieni, że przed jednym ze sklepów monopolowych przy ulicy Wojska Polskiego w Łodzi leży nieprzytomna kobieta. Już wstępne ustalenia na miejscu zdarzenia wskazywały, że została pobita i posiada ranę kłuta w okolicy nerki. Decyzją lekarza kobieta trafiła do szpitala a policjanci zajęli się ustalaniem okoliczności powstania obrażeń. Przesłuchania świadków, analizy zapisów monitoringu i znajomość środowiska przestępczego z każdym dniem prowadzonych działań zawężały krąg osób mogących mieć związek ze sprawą.

W rezultacie 12 stycznia 2017 w rękach stróżów prawa znalazło się trzech mężczyzn w wieku od 19 do 33 lat. Wszyscy przebywali w wynajmowanym mieszkaniu na osiedlu Dąbrowa. U jednego z mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 gramów substancji odurzających. W mieszkaniu policjanci znaleźli również pałkę teleskopową, latarkę z funkcją paralizatora a także maczetę i bagnet. Zatrzymani, którzy w przeszłości mieli już konflikt z prawem usłyszeli zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia zagrożone kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Prokurator już wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 33-latka i jego 19-letniego kompana. Trzeci z zatrzymanych został objęty policyjnym dozorem.

WIERSZE, ŻYCZENIA NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA
NOWY ROK 2017. HOROSKOP DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW. HOROSKOP NA NOWY ROK 2017
Wolne dni w 2017 roku

[ZOBACZ TEŻ FILM Cyklon Dieter "przewietrzy" Polskę (x.news/TVN Meteo)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Cyklon Dieter "przewietrzy" Polskę (x.news/TVN Meteo)