ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Napad w aptece przy al. Piłsudskiego. Wyciągnął nóż i...

(LS)

2018-04-03 12:30

2018-04-03 12:30

6 Komentarzy

Napad w aptece przy al. Piłsudskiego. Wyciągnął nóż i zażądał leków psychotropowych

(LS)

2018-04-03 12:30

Młody, zakapturzony mężczyzna napadł na aptekę przy al. Piłsudskiego w Łodzi. Napastnik wyciągnął nóż i zażądał od farmaceutki wydania leków psychotropowych. Mężczyzna został zatrzymany w chwili, gdy chciał opuścić oddział toksykologii Instytutu Medycyny Pracy, do którego trafił w związku z .... zażywaniem środków psychoaktywnych.
Napad w aptece przy al. Piłsudskiego. Wyciągnął nóż i zażądał leków psychotropowych Napad w aptece przy al. Piłsudskiego. Wyciągnął nóż i zażądał leków psychotropowych
25 marca 2018 roku młody zamaskowany mężczyzna w bluzie z kapturem wszedł do jednej z aptek przy ul. Piłsudskiego w Łodzi. Grożąc użyciem noża, zażądał wydania leków psychotropowych. Pracownica apteki poleciła mężczyźnie, aby ten odsunął się od niej. Sprawca zaskoczony twardą postawą farmaceutki, wystraszył się i wybiegł z apteki. O tym zdarzeniu zostali poinformowani policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi.
Kryminalni badając sprawę bardzo szybko ustalili personalia domniemanego sprawcy. 20-latka zatrzymano w chwili, gdy próbował opuścić placówkę medyczną, w której przebywał na odtruciu w związku zażywaniem środków psychoaktywnych. Mężczyzna, notowany wcześniej za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Na wniosek Prokuratury Rejonowej dla Łodzi-Śródmieście sąd aresztował podejrzanego na 2 miesiące.


Zobacz pożar samochodu w tunelu na trasie W-Z


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.