18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Najpiękniejszy łódzki mural - głosujcie! Plebiscyt ,,Expressu Ilustrowanego"

G
OS GEMEOS & ARYZ - UL.ROOSVELTA 5 - wyślij sms o treści MURAL.1 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT) ei24
Zakończyła się druga edycja Galerii Urban Forms, podczas której największe polskie i zagraniczne gwiazdy Street Artu tworzą wielkoformatowe obrazy na ścianach łódzkich kamienic.

W tym roku na zaproszenie Fundacji Urban Forms do Łodzi przyjechali: brazylijski duet Os Gemeos, Chilijczyk Inti, Hiszpan Aryz oraz Polacy Lump i Otecki. Powstało pięć obrazów, miejska galeria murali powiększyła się i jest teraz jedną z największych w Polsce.
Z tej okazji "Express Ilustrowany" wspólnie z Fundacją Urban Forms i firmą Cropp przygotował plebiscyt, podczas którego wybierzemy najpiękniejszy łódzki mural.

Od dziś do 12 października na łamach naszej gazety będą publikowane po dwa zdjęcia łódzkich murali. Galerię wszystkich można obejrzeć od razu na naszym portalu expressilustrowany.pl. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba wybrać jeden z nich i napisać, dlaczego akurat on przypadł nam do gustu.

Na najpiękniejsze murale można głosować dwojako: za pomocą kuponów, które ukazywać się będą w gazecie wraz ze zdjęciami lub za pomocą SMS-ów.

Kupon należy wypełnić czytelnie i do południa 12 października złożyć w naszej redakcji.
Głosując za pomocą SMS-ów, na numer 72355 trzeba przesłać wiadomość o treści MURAL. nr muralu i odpowiedź na pytanie, dlaczego uważamy, że jest najładniejszy. Jeżeli więc spodoba nam się kolorystyka obrazu nr 5, to przykładowy SMS powinien wyglądać tak: "MURAL.5 bo ma ladne kolory". Nie wolno używać polskich znaków. Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT.
Na autora najciekawszej odpowiedzi czeka bon zakupowy o wartości 300 zł do zrealizowania w sklepach firmy Cropp Town, która jest partnerem naszej akcji. Na kolejnych dziesięć osób czekają bony o wartości 100 zł.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi 16 października na łamach "Expressu Ilustrowanego".

"Partnerem akcji jest Fundacja Urban Forms i Cropp".

***
Regulamin konkursu "Najfajniejszy Łódzki Mural"

§1
Regulamin określa zasady przeprowadzenia Konkursu "Najfajniejszy Łódzki Mural" (zwanego dalej Konkursem).

§2
Organizatorem Konkursu jest Polskapresse sp. z o.o.
Oddział Prasa Łódzka Polskapresse sp. z o.o.
02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 41
Oddział Prasa Łódzka
90-532 Łódź, ul. ks. hm. Ignacego Skorupki 17/19,

§3
Czas trwania Konkursu: od 5 października 2012 od godziny 6:00 do 13 października 2012 do godziny 12:00

§4
Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

§5
Celem Konkursu jest wyłonienie najfajniejszego łódzkiego muralu oraz wyłonienie czytelnika który w najciekawszy sposób uzasadni dlaczego wskazany mural jest najfajniejszy

§6 
Udział w Konkursie możliwy jest tylko za pomocą SMS-ów. oraz kuponów

§7. 
Zasady udziału w Konkursie za pomocą SMS-ów są następujące:

Aby wziąć udział w Konkursie na numer 72355 należy przesyłać SMS-y bez polskich znaków o treści MURAL.nr muralu oraz odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego wskazany mural jest najfajniejszy? PRZYKŁAD: "MURAL.5 poniewaz jest kolorowy"
W jednym SMS-ie można udzielić tylko jednej odpowiedzi.
Koszt jednego SMS to 2,46zł z VAT.
Konkurs SMS trwa od 5 października 2012 od godziny 6:00 do 13 października 2012 do godziny 12:00
SMS-y przesłane po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w konkursie.
Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
Wysłanie SMS-a zgodnie z zapisem punktu 1 jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem Konkursu.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przeszkody i utrudnienia techniczne w wysyłaniu i odbieraniu SMS-ów. Organizator nie weryfikuje danych wskazanych przez osobę biorącą udział w Konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.

§8
Zasady głosowania z wykorzystaniem kuponów.
1. Głosować można wyłącznie poprzez wypełnienie i doręczenie do siedziby Organizatora kuponu wydrukowanego w okresie od 5 październik 2012 do 13 października 2012 r., w Expressie Ilustrowanym
2. Na kuponach Czytelnicy mogą wpisywać numer Muralu który uznają za najfajniejszy z uzasadnieniem swojego wyboru.
Kupony można składać:
a. poprzez wrzucenie ich do urn znajdujących się w siedzibie Organizatora do lokalnych redakcji "Expressu Ilustrowanego"
b. za pośrednictwem poczty, przy czym w głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, który zostaną doręczone do Organizatora najpóźniej w dniu 13 października 2012 r do godziny 12:00.
4. W głosowaniu biorą udział wyłącznie te kupony, na których wypełniono wszystkie rubryki, wraz z uzasadnieniem, zaś kupon został podpisany w miejscu wskazanym na podpis.
5.Głosy kuponowe będą raz dziennie aktualizowane an stronie internetowej.

§9
Nagrody:
Spośród wszystkich nadesłanych głosów (zarówno smsowych jak i kuponowych) jury wybierze najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi, których autorzy otrzymają vouchery do sklepu Cropp Town. Najciekawsza odpowiedź otrzyma voucher o wartości 300zł do zrealizowania w dowolnym sklepie sieci Cropp Town, jury wyróżni też 10 osób, które otrzymają vouchery o wartości 100zł.

§10
Nadzór nad prawidłowością przeprowadzenia plebiscytu prowadzi Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą: Michał kaźmierczak, Jakub Kaliszczyk, Maciej Małek.
Kapituła Konkursu wybierze 10 wyróżnionych odpowiedź oraz jedna najciekawszą.
§11
Laureaci Konkursu zostaną poinformowany drogą SMSową o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

§12
Podane przez uczestnika dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.O. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, działającą, jako administrator danych osobowych, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu     z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

§13
Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

§14
Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

§15
W plebiscycie/ konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatora Plebiscytu/ Konkursu oraz ich rodziny. Jako rodzinę należy rozumieć: współmałżonków, dzieci, rodziców, rodzeństwo oraz pozostałych zstępnych i wstępnych.
§16
1. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Łódzka, ul. Ks. I. Skorupki 17/19, 90-532 Łódź .
2. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§17
Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora, przy ul. Ks.I.Skorupki 17/19, 90-532 Łódź. Oraz na stronach internetowych www.expressilustrowany.pl

§18
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu

Wideo

Komentarze 56

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
mario

Pudrowanie trupa,to jest trafne określenie,smutne ale prawdziwe

E
Ewa

Koncert Justina Biebera W Łodzi Transmisja Live Online Na Żywo Stream na:

OgladajOnline.cba.pl

J
Johan

MI SIE NIE PODOBA ŻADEN - ŻENADA - OKROPNE - JEDEN GORSZY OD DRUGIEGO - KTO TO WYMYŚLIŁ !!! ZAMALOWAĆ !!!!!

A
Ania

Super! Właśnie wygrałam bilet na koncert Justina Biebera!

>> BiletyDarmowe.pl

M
Mecz

REAL MADRYT VS MANCHESTER UNITED Transmisja Live Online Na Żywo

Transmisja w HD na:

OgladajOnline.cba.pl

z
zniesmaczony

Co za paskudztwa. Kto pozwala na takie mazanie po ścianach?

h
http://wiecznaplaneta.pl/

Więcej zamalowań obskurnych ścian życzy wszystkim tej twórczości fan.

E
Ewa

Super! Właśnie wygrałam bilet na koncert Justina Biebera!

>> BiletyDarmowe.pl

o
one

Najlepszy Łódzki mural to róg Piotrkowskiej a Piłsudskiego..mianowicie Łódka Meisa i Barego ze starego składu DFA. Ten mural będzie for ever best i Aryz, Sepe, Lump, Otecki czy inny streetartowiec nie przebije tego to co zrobili chłopaki z DFA. Graffiti zawsze będzie najlepsze wobec tego nie przepadam za streetartem ale wg. mnie mural Aryza i Os Gemeosa z Roosvelta jest najlepszym a zaraz po nim mural Krika z Kilińskiego.

d
deef

O kant d.py te murale rozbić,idiotyzm promujecie,najpierw należało by odrestaurować elewacje a potem malować freski,a tak to wygląda jak właśnie "róża na gównie".Dziecinna żenada.

m
meg

A jeśli chcecie spotkać ciekawych ludzi sprawdźcie repertuar www.g*********

p
podmiejski ełkaesiak

Wraz z przyjętą Polityką Rozwoju Przestrzennego Łodzi 2020+, obszar na zachód od Dworca Łódź-Kaliska (w tym stadion przy al. Unii) znajdzie się w obszarze uzupełniającym, podczas gdy stadion Widzewa mieścić się będzie w strefie miejskiej (granice Kolei Obwodowej).

...

STOP BUDOWIE OBWODNICY MIASTA ....PRZEZ MIASTO!!!!!!najgłupszy pomysł jaki kiedy kolwiek wymyślono,zniszczenie działek telefoniczna pomorska,zniszczenie parku 3maja wycięcie 2hektarów pozostałości starej puszczy ŁÓDZKIEJ,puszczenie 4pasmówki pod oknami dz.stary widzew zniszczenie parku nad jasieniem,dalej zarzew i dąbrowa górna itd...oczywiście obwodnice są potrzebne ale można trasę budować na peryferiach miasta,okolice Nowosolnej,tereny niezagospodarowane widzew wsch. z wykorzystaniem np.puszkina fragmentu gotowego i dalej w kierunku południowym omijając dąbrowę i południowo wschodnią cześć miasta, OBWODNICA W MIEŚCIE BRAWO to nawet Kropek takich pomysłów nie miał....POWIADOM NASTĘPNĄ OSOBĘ

M
Michał Paryjczak

Nie wiem dlaczego,ale ten mural podoba mi się najbardziej.To przesłanie pewnie ten styl.Coś w tym jest

l
luddar

a nie można przed malowaniem murali uzupełnić tynk i pomalować scian? nietóre wyglądają jak róża na gównie.

Dodaj ogłoszenie