Najpiękniejsza Mama i Córka - zapraszamy kandydatki po świętach

(pij)
Katarzyna i Liwia Krawczyk (Łódź). Mama pracuje w firmie farmaceutycznej, córka uczy się w LO Sióstr Niepokalanek w Szymanowie. Maciej Stanik
Już 24 pary zgłosiły się do XIX konkursu Najpiękniejsza Mama i Córka "Expressu Ilustrowanego", w którym na zwyciężczynie czeka wspaniała nagroda - czerwony opel corsa. Na okres świąt zawieszamy nabór kandydatek, ale mamy i córki chcące wziąć udział w wyborach mogą jeszcze zgłaszać się od 26 do 29 kwietnia. To będą ostatnie dni rekrutacji.

Na panie pragnące ubiegać się o tytuł Najpiękniejszej Mamy i Córki będziemy czekać w redakcji "Expressu Ilustrowanego" (ul. ks. I. Skorupki 17/19, I piętro) w godz. od 15 do 18. Przypominamy, że jest tylko jeden warunek wzięcia udziału w naszej zabawie i dotyczy on córek, które muszą mieć ukończone 16 lat. Mam nie obowiązują żadne ograniczenia. Z radością witamy panie z całej Polski. Gwarantujemy świetną zabawę, a dla finalistek konkursu - atrakcyjne nagrody, z główną na czele, samochodem dla Najpiękniejszej Mamy i Córki 2011.

Informacje na temat zapisów, przebiegu wyborów, eliminacji (już 7 maja o godz. 11 w hotelu Ambasador) oraz finału (24 maja w Teatrze Wielkim) są dostępne TUTAJ.

Przedstawiamy kolejne trzy pary mam i córek, które zgłosiły się do konkursu. Tym razem - same łodzianki.
Małgorzata i Karolina Sosnowskie (Łódź). Mama jest szwaczką.
Monika Napieralska-Grzegorczyk z córką Karoliną (Łódź).  Mama jest handlowcem w zagranicznej firmie, a Karolina studentką I roku biotechnologii i nauk o żywności Politechniki Łódzkiej.
Katarzyna i Liwia Krawczyk (Łódź). Mama pracuje w firmie farmaceutycznej, córka uczy się w LO Sióstr Niepokalanek  w Szymanowie.

Wideo

Dodaj ogłoszenie