Najpiękniejsza Mama i Córka - zapisy tylko do piątku!

(pij)
Anna Gęsicka z córką Klaudią Nastagą (z Łodzi). Pani Ania prowadzi własną działalność gospodarczą. Klaudia uczy się w XXIX LO. Interesują się m.in. modą, ale w dość szczególny sposób - mama kupuje tylko to, co doradzi jej córka. Paweł Łacheta
Jeszcze tylko cztery dni zostały zainteresowanym mamom i córkom na to, by zgłosić się do dziewiętnastych już wyborów Najpiękniejszej Mamy i Córki "Expressu Ilustrowanego".

Na zwyciężczynie, które poznamy 24 maja podczas finałowej gali w Teatrze Wielkim w Łodzi, czeka samochód osobowy opel corsa! Panie mogą zapisać się jeszcze do piątku (29 kwietnia), kiedy to definitywnie zamkniemy listę uczestniczek wyborów.

Na kandydatki do tytułu Najpiękniejszej Mamy i Córki czekamy codziennie w godz. 15 - 18 w redakcji "Expressu Ilustrowanego" przy ul. ks. I. Skorupki 17/19 (I piętro). Formalności zgłoszeniowe sprowadzają się do krótkiej rozmowy. Trzeba też zapozować do kilku zdjęć. Jest tylko jeden warunek, który należy spełnić - córka musi mieć ukończonych 16 lat. Mamom nie stawiamy żadnych ograniczeń. Wystarczy chęć podjęcia wyzwania, przeżycia przygody i dobrej zabawy.

Na to ostatnie liczą m.in. dwie pary, które zapisały się do udziału w wyborach w minionym tygodniu - Małgorzata oraz Agata Pasternak z Warszawy i Anna Gęsicka z córką Klaudią Nastagą z Łodzi.
Małgorzata i Agata Pasternak
Anna Gęsicka z córką Klaudią Nastagą (z Łodzi). Pani Ania prowadzi własną działalność gospodarczą. Klaudia uczy się w XXIX LO. Interesują się m.in. modą, ale w dość szczególny sposób - mama kupuje tylko to, co doradzi jej córka.
Zapraszamy do udziału w konkursie. Zapewniamy sympatyczną atmosferę, a dla finalistek - atrakcyjne nagrody. Informacje nt. zgłoszeń, przebiegu konkursu oraz gali finałowej, na której zagra Boney M. (wraz z listą punktów sprzedaży biletów), można znaleźć TUTAJ.

Partnerem konkursu Najpiękniejsza Mama i Córka jest TVN.

Wideo

Dodaj ogłoszenie