Najpiękniejsza honda w Łodzi (film)

ei24
Najpiękniejsza honda w Łodzi (film)
Najpiękniejsza honda w Łodzi (film) ei24
Fani motocykli nie mogą doczekać się prawdziwej wiosny i wykorzystują słoneczną pogodę, by choć na chwilę wskoczyć na swoje stalowe rumaki.

Najpiękniejsza honda w Łodzi (film)

Piotr Markowski ma już motocykl gotowy ;do sezonu. Hondę również będzie można podziwiać w Manufakturze.

Fani motocykli nie mogą doczekać się prawdziwej wiosny i wykorzystują słoneczną pogodę, by choć na chwilę wskoczyć na swoje stalowe rumaki. Piotr Markowski i Zbigniew Kalinowski już wybrali się na przejażdżki - na razie krótkie, bo temperatura nie rozpieszcza.

Słońce potrafi zawrócić w głowie, więc moją hondą już jeździłem ;
- śmieje się Piotr Markowski, właściciel potężnego modelu valkyrie. Jego motocykl waży pół tony i potrzebuje zaledwie kilku sekund, by mknąć z prędkością 100 km/h. Zmodyfikowana maszyna kosztuje tyle, ile kilka średniej klasy samochodów. Samo fantazyjne ozdobienie motocykla (malowanie aerografem) kosztowało kilka tysięcy złotych.
- Czas już najwyższy, by motocykle wyjechały z garaży - wtóruje mu Zbigniew Kalinowski, właściciel harleya davidsona
V-ROAD 1100. To pojazd, który legendarna firma przygotowała na swoje 100-lecie. W sercu tego nowoczesnego cruisera pracuje silnik przygotowany wspólnie z Porsche. Przyspiesza do 100 km/h w 3,6 s. Można się rozpędzić do 220 km/h. - W tym roku wyjątkowo wcześnie szykujemy maszyny do sezonu, ponieważ już za dwa tygodnie chcemy pokazać je w Manufakturze.
Motocykliści przygotowują wielką imprezę charytatywną (będą zbierać pieniądze na chore dzieci). Sprowadzą niezwykłe modele motocykli i samochodów. (tj)
fot. Janusz Kubik

Wideo

Dodaj ogłoszenie